Ładuję...
SKU
40-413

Cellfast Aluminiowy Sekator Kowadełkowy Prosty

256,97 zł brutto, z VAT 23%
W magazynie
Produkt dostępny

Kup teraz, a towar otrzymasz już 05.12.2022

Szczegóły produktu

Opis

CELLFAST ALUMINIOWY SEKATOR KOWADEŁKOWY PROSTY

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Cellfast

Wybierając produkt z tej aukcji, masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt Cellfast®!

Najważniejsze cechy:

  • Kod produktu: 40-413
  • EAN13: 5907553507664
  • Kategoria: narzędzia ogrodowe
  • Rodzaj: drewno suche
  • Typ: kowadełkowy
  • Technologie: SAFETOUCH™
  • Materiały: aluminum

Dane produktu:

  • Numer produktu: 40-413
  • Kod: 5907553507664
  • Producent: CellFast

Opis produktu:

Sekator kowadełkowy prosty IDEAL™

Dwuręczny sekator kowadełkowy przeznaczony do cięcia suchych gałęzi i pędów

Zastosowana przekładnia zwiększa siłę cięcia

Maksymalna średnica cięcia 45 mm

Antypoślizgowa powierzchnia SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania

Aluminiowe, lekkie, rączki o wysokiej wytrzymałości

Ostrze pokryte powłoką nieprzywierającą

Grupa Cellfast

Grupa Cellfast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Przez lata Grupa zainwestowała znaczne środki w nowoczesny park maszynowy, nowe technologie, a przede wszystkim w kapitał ludzki. Przeprowadzone działania dają nam dzisiaj poczucie bezpieczeństwa i pozwalają z powodzeniem funkcjonować na rynku krajowym i zagranicznym, oferując produkty najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Grupa Cellfast to wysoko wyspecjalizowana kadra, której głównym celem jest praca nad innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w procesie produkcji i zarządzania. Dzięki powyższym działaniom i wdrożonym procesom możemy zagwarantować naszym odbiorcom najwyższą jakość produktów, potwierdzoną certyfikatami.

Kolejną dziedziną, w której staramy się dotrzymywać kroku najlepszym jest design. Od kilku lat współtworzymy zespół Cellfast Design Group, który projektuje i prowadzi nadzór nad pracami w zakresie wzornictwa naszych produktów. Efekty pracy przekładają się już dziś na konkretne osiągnięcia – w 2015 roku zostaliśmy laureatami jednej z najbardziej prestiżowych światowych nagród w zakresie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Award.

Naszym nadrzędnym celem jest indywidualne i elastyczne podejście do Klienta, a także szybka i profesjonalna obsługa, która ma za zadanie sprostać oczekiwaniom, jakie stawiają przed nami nasi Odbiorcy.

Firma Cellfast została założona w 1990 roku w Krośnie. Początkowo był to niewielki zakład produkujący węże ogrodowe. Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości i konsekwencji w działaniu, w ciągu kilku lat, firma stała się liczącym producentem w tej części Europy. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku w 2001 roku uruchomiono działalność w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym w Stalowej Woli. Krok ten był punktem zwrotnym dla dalszego dynamicznego rozwoju firmy. Nowy potencjał produkcyjny, pozwolił poszerzyć dotychczasową ofertę asortymentową i umożliwił znaczne zwiększenie eksportu. W roku 2003 uruchomiono nową gałąź działalności jaką była produkcja systemów rynnowych BRYZA, a w ślad za nimi podsufitek PVC, które pozwoliły zdecydowanie poszerzyć obszar działania Grupy o rynek budowlany i przez lata ugruntowały jej pozycję krajową i zagraniczną

Parametry
Więcej informacji
Kod producenta40-413
MarkaCellfast
Zasilanieręczne
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym1.345
Maksymalna grubość ciętej gałęzi45
Oceny
Napisz własną recenzję
Dodaj swoją recenzjęCellfast Aluminiowy Sekator Kowadełkowy Prosty
Twoja ocena
Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA w związku z czym Polityka Prywatności oraz Warunki Świadczenia Usług Google obowiązują.