Tarcze

Ładuję...

Liczba produktów: 37

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 37

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Tarcze do szlifierek – niezbędne akcesoria z Allemen

Szlifierki i polerki to narzędzia wymagające okresowej wymiany akcesoriów, aby zapewnić płynność działania. Tarcze do szlifierek z Allemen to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu, w którym pracuje się z wykorzystaniem elektronarzędzi. W ofercie sklepu znajdziesz różne typy tarcz, które różnią się materiałem wykonania oraz kształtem i funkcją. Sprawdź asortyment i wybierz akcesoria, które usprawnią codzienną pracę.

Tarcze do szlifowania są używane wszędzie tam, gdzie jednym z etapów pracy jest obróbka i wygładzanie różnorodnych materiałów. Szlifierka umożliwia wygładzenie zadziorów i ostrych kątów w drewnie, przygotowanie powierzchni do malowania, a nawet do usuwania rdzy z metalowych elementów lub do wygładzania na mokro (z tarczą ceramiczną).

Naturalne jest jednak, że te akcesoria zużywają się, dlatego jeśli często planujesz prace polerskie, koniecznie zaopatrz się w zamienne tarcze do szlifierki. Dbając o wysoką jakość produktów, Allemen oferuje tarcze, które cechują się dużą wytrzymałością oraz pozwalają uzyskać pożądane efekty.

Tarcze do szlifierek – rodzaje

Najbardziej popularne tarcze do szlifierek to wykonane z włókna szklanego oraz szlifierskiego płótna tarcze listkowe. Doskonale sprawdzają się podczas obróbki drewna, będą więc niezastąpione w pracowniach stolarskich. Tego typu tarcze służą również w domowych pracach przy renowacji mebli. Pozwalają zdjąć starą farbę, wygładzić i oczyścić powierzchnię przed położeniem nowego koloru. Taki zabieg pozwoli uzyskać trwałość i piękny wygląd nowej farby.

Listkowa tarcza do szlifierki jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. W czasie pracy utrzymuje stabilność – operator nie ma uczucia nadmiernego drgania. Dzięki temu nawet amator majsterkowania może śmiało podjąć się pierwszych prac z wykorzystaniem tego sprzętu.

W sklepie Allemen znajdziesz również tarcze do szlifierki stołowej. Jest to narzędzie przeznaczone dla profesjonalnych stolarzy, którzy doskonale znają zasady obsługi i bezpieczeństwa. Jednak podobnie jak w przypadku szlifierek ręcznych, tarcza ścierna do szlifierki stołowej również się zużywa. Zrób zapasy już dziś, aby uniknąć przestoju w pracy.

Rdzę usuniesz za pomocą tarczy lamelkowej, która charakteryzuje się specyficznym wyglądem – przypomina gąbkę i jest wykonana z elastycznej włókniny. Tego typu tarcza pozwala również na usuwanie zaschłego lakieru oraz polerowanie i rustykację drewna.

Tarcze do szlifierki kątowej – do profesjonalnego i domowego warsztatu

Dobrej jakości tarcza do szlifierki umożliwia sprawne wykonanie prac związanych z obróbką materiałów. Szlifowanie i polerowanie ręczne czasem jest niezbędne, jednak w miarę możliwości najlepiej pomóc sobie specjalistycznym narzędziem. Tarcze do szlifierki z Allemen pozwolą szybko zobaczyć znakomity efekt, bez nieustannego poprawiania.

W ofercie sklepu znajdziesz różne typy tarcz do szlifierek, abyś łatwo mógł skompletować niezbędne akcesoria. Niezależnie od tego, czy poszukujesz sprzętu dla profesjonalistów, czy może chcesz odmalować stół w salonie – wyposażenie z Allemen pomoże Ci wykonać świetną pracę!