Akumulatorowe

Ładuję...

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe – warto je mieć

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe od wielu lat cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród pracowników firm remontowo-budowlanych. Wykorzystywane są także we wszystkich gospodarstwach domowych, w których od czasu do czasu trzeba coś wkręcić. Dzięki temu urządzeniu bez problemu można skręcać meble, zamontować kołki, a nawet wiercić otwory w ścianach czy też stropach. Jest to więc udane połączenie kilku urządzeń w jednym. To oszczędne i praktyczne rozwiązanie, z którego naprawdę warto skorzystać.

Wiertarko-wkrętarka na akumulator to wszechstronne i przede wszystkim uniwersalne narzędzie, które pozwala łatwo i sprawnie wykonać drobne prace naprawcze. Tak więc, jeśli jesteś miłośnikiem majsterkowania, akumulatorowa wiertarka z funkcją wkręcania będzie jednym z niezbędnych narzędzi obok wiertarki i szlifierki w Twoim domowym warsztacie. Pomoże Ci zadbać o ogrodzenia, altany oraz wiele innych przedmiotów w domu, w ogrodzie i na działce.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, jakie prezentujemy w tej kategorii, do zasilana wykorzystują nowoczesne baterie litowo-jonowe. Dzięki temu znacząco zwiększa się ich funkcjonalność w porównaniu z modelami zasilanymi z gniazdka elektrycznego. Możesz zabrać je ze sobą na działkę lub do ogrodu i dokonać koniecznych napraw. Także w domu nie musisz stosować przedłużaczy, by móc użyć wkrętarki. Baterie, z jakimi sprzedawana jest każda wiertarko-wkrętarka na akumulator, są na tyle wydajne, że możesz wkręcić kilkaset wkrętów, zanim konieczne będzie kolejne ładowanie.

Akumulatorowa wiertarka z funkcją wkręcania to także jedno z częściej używanych narzędzi przez ekipy remontowo-budowlane. Dzięki niej w szybki sposób można dostać się do środka skrzynek z bezpiecznikami, zamontować płyty gipsowo-kartonowe czy też sprawnie wiercić otwory i wkręcać w nie kołki. W ofercie naszego sklepu znajdują się modele przeznaczone do użytku domowego, o stosunkowo małej mocy, jak też wiertarki akumulatorowe stworzone z myślą o profesjonalnym zastosowaniu. Mają one większą moc, pojemniejsze baterie oraz często wyposażone są w funkcję udaru.

Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa – mobilność i niezależność

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto kupić wkrętarkę akumulatorową, to jest ku temu kilka dobrych powodów. Po pierwsze możesz pracować praktycznie w każdym miejscu. Akumulatorowa wiertarka z funkcją wkręcania zadziała na działce czy nawet w lesie, jeżeli ma tylko naładowaną baterię. Nie musisz szukać gniazdka czy też przedłużacza, by móc dostać się do danego miejsca. To wiąże się także z tym, że transport oraz przechowywanie urządzenia jest łatwe. Nie ma przecież ono długiego przewodu, który może utrudniać przenoszenie wkrętarki z miejsca na miejsce.

Po drugie, tego rodzaju elektronarzędzia są z reguły lżejsze od przewodowych odpowiedników. Dlatego też łatwiej się nimi pracuje. Utrzymanie ich w ręku nie wymaga używania dużej siły. Takie małe elektronarzędzia umożliwiają prace na wysokościach czy też w miejscach trudno dostępnych. Niewielka waga pozwala także na dłuższą pracę bez uczucia zmęczenia. Oczywiście przechowywanie małej wiertarki jest łatwiejsze niż dużego elektronarzędzia. Zwłaszcza jeżeli często zabierasz je ze sobą na działkę lub w inne miejsce samochodem.

W naszej ofercie znajdują się wkrętarki akumulatorowe o różnej mocy. Pozwala to na wybranie odpowiedniego modelu do jego przeznaczenia. W kategorii znajdziesz wysokiej klasy sprzęt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Taka różnorodność to kolejna zaleta tych urządzeń. Jest tak wiele modeli, że bez problemu znajdziesz wersję, której szukasz, na przykład o mocy 12 lub 20 Volt. Dostępne są także wiertarko-wkrętarki z dwoma bateriami w zestawie, dzięki czemu nie musisz przerywać pracy, nawet gdy jedna z nich się rozładuje.

Zaletą, o której należy wspomnieć, jest oczywiście połączenie funkcjonalności wiertarki oraz wkrętarki. Dobre wiertarko-wkrętarki na akumulator doskonale nadają się do wiercenia otworów w wielu rodzajach materiału oraz do wkręcania wkrętów czy też śrub. Wystarczy tylko zmienić bit i można zamienić wkrętarkę w skuteczną wiertarkę. Nie musisz używać specjalnych wierteł – te przeznaczone do wiertarek pasują także do wkrętarek.

Wspomniana wymiana bitów jest bardzo prosta i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi, takich jak na przykład klucz imbusowy czy też specjalnego kluczyka do uchwytów wiertarskich. Ruchome zaciski bardzo łatwo możesz odkręcić i przykręcić rękoma. W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości zestawy bitów, dzięki którym wkręcisz wiele rodzajów wkrętów.

Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa – gdzie i kiedy można jej używać?

Jako że wkrętarko-wiertarka akumulatorowa to urządzenie bardzo funkcjonalne, ma ona wiele zastosowań. Można za jej pomocą wiercić otwory w różnych materiałach. Zwłaszcza modele oferujące funkcję udaru są pod tym względem nieocenione. Może nie poradzą sobie z twardym betonem, jednak w przypadku małych otworów w tym materiale nie będzie problemu z ich wywierceniem. Poza tym najczęściej stosowane obecnie materiały w budownictwie, takie jak gazobeton, cegła silikonowa czy płyta gipsowo-kartonowa, pozwalają na wiercenie w nich otworów nawet przy użyciu zwykłej wkrętarki.

Urządzenia te zapewniają wiele funkcji, które ułatwiają pracę. Prawie każda wiertarka z wkrętarką na akumulator ma blokadę sprzęgła w pozycji wiercenia. Umożliwia to wiercenie nie tylko w metalu i drewnie, lecz także w niektórych materiałach ceramicznych. Wkrętarka może być również używana do szlifowania i czyszczenia powierzchni metalowych i drewnianych. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie bitów oraz specjalnych końcówek przeznaczonych do tych urządzeń. Pozwala to na wykonywanie drobnych plac stolarskich, remontowych czy też konstrukcyjnych bez konieczności używania kilku osobnych narzędzi.

Wkrętarka akumulatorowa często stosowana jest także przez monterów i serwisantów sprzętu elektronicznego. Małe i bezprzewodowe urządzenie pozwala na szybkie odkręcenie nawet dużej liczby wkrętów i szybkie dostanie się do wnętrza naprawianego komputera lub telewizora. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych końcówek są oni w stanie precyzyjnie operować nawet bardzo małymi elementami.

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego narzędzia do codziennego użytku w domu lub firmie, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą wkrętarek prezentowanych w tej kategorii. Z pewnością znajdziesz tutaj model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.