Narzędzia motoryzacyjne

Ładuję...

Liczba produktów: 22

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 22

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Narzędzia motoryzacyjne – dla fachowca i majsterkowicza!

Każdy, kto posiada samochód lub prowadzi warsztat, potrzebuje właściwie wyposażonej skrzynki z narzędziami. Pojazdy motoryzacyjne często wymagają drobnych lub bardziej skomplikowanych napraw. Ich wykonanie byłoby wręcz niemożliwe, gdyby nie specjalnie zaprojektowane i wykonane narzędzia motoryzacyjne. W kategorii ogólnej narzędzia znajduje się bogaty asortyment przeróżnych produktów.

Narzędzia motoryzacyjne to ogromna grupa przeróżnych akcesoriów. To sprzęty, przedmioty i urządzenia, które mają różnorodne zastosowanie. Niektóre z nich są wykorzystywane sporadycznie, a jeszcze inne eksploatowane są niemal cały czas. Podstawowe narzędzia motoryzacyjne to przede wszystkim klucze. Te znajdują zastosowanie nie tylko w mechanice, ale także innych, bardziej codziennych zadaniach.

Nie ulega wątpliwości fakt, że wszystkie narzędzia motoryzacyjne cechują się solidną konstrukcją. Ponieważ mają kontakt z twardymi powierzchniami, muszą być równie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Podstawowe narzędzia do samochodu są narażone na działanie niebezpiecznych substancji. Ich długotrwałe działanie na powierzchnię kluczy lub innych przedmiotów nie spowoduje zniszczenia na powierzchni.

W sekcji elektronarzędzia znajdziesz również inne warianty sprzętów, które są bardziej zaawansowane i dają jeszcze większe możliwości. Skorzystaj z oferty sklepu Allemen i skompletuj wszystko, co niezbędne do wykonania zaawansowanych i drobnych napraw w aucie lub motocyklu. To asortyment dla zawodowców i majsterkowiczów.

Narzędzia motoryzacyjne do szybkiej i precyzyjnej naprawy

Narzędzia do samochodu często są wyposażeniem bagażnika. Pozwalają na naprawę usterki, która pojawia się w trakcie jazdy. Tu na szczególną uwagę zasługuje zestaw narzędzi do samochodu, składający się z samych prostych elementów. Funkcjonalnym narzędziem jest też podnośnik. Za pomocą tego sprzętu poradzisz sobie chociażby ze zmianą opony. Komplety narzędzi sprzedawane są w futerałach lub skrzynkach. To duże udogodnienie, gdyż będą stale znajdowały się w jednym miejscu i pod ręką.

Narzędzia do naprawy samochodów wyróżniają się solidnym wykonaniem. Wcześniej wspomnieliśmy, że jest to ich główna cecha. Materiał wykorzystywany do produkcji konstrukcji kluczy lub innych akcesoriów to specjalna stal narzędziowa. Dzięki niej narzędzia nie odkształcają się nawet wtedy, gdy działa na nie duża siła. Zmienne warunki, temperatura i działanie innych czynników nie osłabiają właściwości stali. Narzędzia do naprawy samochodu są inwestycją na długie lata.

Narzędzia do samochodu, takie jak klucze lub podnośniki, są obsługiwane ręcznie. Nie potrzebują dodatkowego zasilania. Ich atutem jest to, że możesz ich używać bez względu na panujące warunki. Zabierzesz je ze sobą w podróż lub na ratunek do klienta, który wymaga pomocy podczas awarii samochodu. Wystarczy tylko wiedza i siła. Na rynku dostępne są również klucze pneumatyczne, czyli takie, które zasilane są za pomocą sprężonego powietrza.

Pneumatyczne narzędzia do auta to duża wygoda, z której korzystają fachowcy. Znacznie usprawniają wykonywanie nawet bardzo zaawansowanych zadań. Tego typu narzędzia do naprawy samochodu pracują cicho i wydajnie.

Poznaj rodzaje i zastosowanie narzędzi motoryzacyjnych

Jeśli kompletujesz narzędzia do auta, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W sklepie Allemen znajdziesz bogaty asortyment popularnych producentów i najlepszych produktów. Do wyposażenia bagażnika samochodowego sprawdzi się praktyczny mały zestaw narzędzi do samochodu. Składa się on z podstawowych kluczy. Mały zestaw narzędzi do samochodu znajdzie również inne zastosowanie. Możesz skorzystać z niego, jeśli pakujesz się na dłuższą wyprawę motocyklem. Z pewnością masz przygotowane kufry, które bez problemu pomieszczą komplet ratunkowy.

Narzędzia do naprawy samochodu to szczególnie klucze. Można je podzielić na kilka rodzajów, a różnią się konstrukcją. Wszystkim znane są klucze płaskie, nadające się do śrub o sześciokątnych łbach. Najlepiej sprawdzą się w miejscach, które nie są trudne w dostępie. Ich cechą charakterystyczną jest to, że klucze znajdują się na obu końcach i mają inne rozmiary. Najlepiej mieć wszystkie dostępne warianty.

Zestaw narzędzi do auta powinien zawierać klucze oczkowe. Ich dwunastokątny profil sprawia, że użytkowanie i wykonanie pracy jest bardzo komfortowe. Te także mają różne rozmiary. Do bardziej skomplikowanych zadań i trudnych miejsc sprawdzą się klucze nasadowe i hakowe. Klucze są niezbędne do naprawy, wkręcania i odkręcania śrub, a także do wymiany opon na nowe.

Klucze sprzedawane są w pojedynczych egzemplarzach oraz zestawach. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, to wybierz już skompletowaną opcję. Zawierają one najbardziej praktyczne i uniwersalne narzędzia motoryzacyjne.

Zestaw narzędzi do auta to także mierniki diagnostyczne, z których korzystają przede wszystkim profesjonaliści. Do podnoszenia ciężkiej konstrukcji auta posłużą podnośniki i dźwigniki. Te znajdą zastosowanie w warsztacie oraz przydomowym garażu.