Kije teleskopowe

Ładuję...

Liczba produktów: 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Kije teleskopowe do malowania sufitów i nie tylko

Zastanawiasz się, jak sprawnie i szybko odświeżyć ściany i sufity w wysokich pomieszczeniach? Do tego służy teleskopowy kij do malowania. Praca z tym osprzętem jest o wiele łatwiejsza i trwa znacznie krócej niż w przypadku korzystania z drabiny, którą trzeba przesuwać z miejsca na miejsce.

Kij do malowania teleskopowy pozwala na wykonywanie prac z poziomu podłogi. Ponadto, dzięki niemu możesz na bieżąco sprawdzać, czy na malowanej powierzchni nie powstają zacieki i smugi.

Wykorzystując teleskopowy kij do malowania, unikasz zmęczenia dłoni. To akcesorium polecane jest również dla osób o niskim wzroście.

Kije do malowania – teleskopowy sprzęt dla każdego

Kije teleskopowe do malowania znajdziesz w asortymencie sklepu Allemen. Służą do odnawiania całych pomieszczeń lub wyłącznie do malowania sufitów. Oferujemy kije teleskopowe malarskie w wielu rozmiarach. Najkrótsze modele możesz regulować od 50 do 80 cm, natomiast najdłuższe kije rozszerzają się aż do trzech metrów. Kij do wałka malarskiego mocuje się bezpośrednio do jego uchwytu, a więc wydłuża zasięg całego przyrządu.

Kije dostępne w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, do których zalicza się aluminium oraz włókno szklane. Tworzywo sztuczne w połączeniu z aluminium zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niebywałą lekkość podczas malowania.

Uchwyt do wałka musi odpowiadać długości rolki, gdyż źle dopasowany będzie utrudniał pracę. Rolka zacznie się przesuwać, a krycie farbą będzie nierówne. Zanim dokonasz zakupu, zapoznaj się ze specyfikacją od producenta. Znajdziesz ją przy opisie każdego kija teleskopowego.

Kije teleskopowe malarskie – na co zwrócić uwagę?

Dobry teleskopowy kij do malowania koniecznie powinien mieć zatrzask blokujący samoczynne poluzowanie się wałka. Regulacja długości kija powinna odbywać się za pomocą praktycznego przycisku. Dobrze, gdy rączka osprzętu jest pokryta antypoślizgową pianką. Nawet w przypadku spoconych dłoni, kij nie wyślizgnie Ci się z rąk.

Na jaką długość się zdecydować? Kije teleskopowe do malowania zewnętrznej elewacji powinny mieć około 3 metrów długości, modele krótsze polecane są do zastosowań wewnętrznych.

Kije teleskopowe do malowania charakteryzują się dużą stabilnością. Dają Ci możliwość przeprowadzenia malowania bez konieczności wchodzenia na stołek. Ze względu na kompaktowe wymiary nie zajmują dużo miejsca i możesz je przechowywać w przydomowym warsztacie lub małej altanie. Z kijów teleskopowych do malowania korzystają także fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. To podstawowe wyposażenie firm remontowo-wykończeniowych.

Kije teleskopowe w Allemen odszukasz w atrakcyjnej cenie. Zakup pojedynczego narzędzia lub kilku akcesoriów nie nadwyręży Twojego budżetu. Każdy produkt został objęty gwarancją producenta. Kupując go, masz pewność, że spełnia wszelkie normy i atesty dopuszczające go do amatorskiego oraz profesjonalnego użytku. W razie problemów z doborem odpowiedniego kija jesteśmy do Twojej dyspozycji.