Wałki

Ładuję...

Liczba produktów: 48

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 48

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Postaw na wałek malarski!

Nowy kolor ściany to niewymagający sposób na szybkie odświeżenie wnętrza: wprowadzenie nowej atmosfery, dodanie charakteru aranżacji lub stworzenie bazy pod dalsze eksperymenty. Aby malowanie przebiegło sprawnie, a efekt sprostał oczekiwaniom, warto postawić na wysokiej jakości narzędzia malarskie. Zwykłe pędzle sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża precyzja (np. w malowaniu detali). Do dużych powierzchni warto jednak wybrać wałek malarski.

Wałki do malowania są stworzone tak, by ich struktura odpowiadała rodzajowi malowanej powierzchni. Dzięki temu nie musisz się obawiać, czy chropowata ściana będzie w całości pokryta, a na gładkiej nie zostaną smugi. Wałki malarskie profesjonalne to narzędzia, które umożliwią idealne rozprowadzenie farby na ścianach, sufitach, elewacjach i innych, większych i mniejszych powierzchniach.

W Allemen znajdziesz akcesoria malarskie, z którymi w pełni przygotujesz się do nadchodzącego remontu. Łatwo wybierzesz odpowiedni wałek do malowania, jak również niezbędne artykuły do zabezpieczania powierzchni, precyzyjnych prac malarskich, a także wysokiej jakości farby.

Wałek malarski – doskonałe krycie w zasięgu ręki

W sklepie internetowym Allemen znajdziesz wałki malarskie profesjonalne, które znakomicie rozprowadzą farbę po przygotowanej do malowania powierzchni. Wybierz spośród produktów przeznaczonych do różnych rodzajów farb i lakierów. Oferowane przez Allemen wałki znakomicie nasączają się farbą, aby następnie gładko ją rozprowadzić po ścianie lub suficie.

Wałki Allemen zostały zaprojektowane tak, by wykorzystać najlepsze właściwości użytych materiałów. Dzięki temu łatwo nabierzesz każdą kolejną porcję farby, a malowanie przebiegnie bez powstawania smug i nierówności.

Do malowania ścian sprawdzą się wałki malarskie z krótkim uchwytem. Są one wygodne w użytkowaniu, a wysoka jakość wykonania rączki sprawia, że chwyt jest ergonomiczny i nic nie wyślizguje się w trakcie pracy. Do malowania sufitów czy wysoko położonych elementów będziesz potrzebować drabiny lub możesz zaopatrzyć się w kij do wałka malarskiego. W Allemen do wyboru dostępne są kije teleskopowe, dzięki którym nigdy więcej nie będziesz musiał korzystać z drabiny do malowania sufitów. Wygodne i poręczne rozwiązanie, które przyspieszy proces oraz uczyni go znacznie bardziej bezpiecznym.

W Allemen stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalne rozwiązania. Każdy dom zasługuje na to, by wyglądać jak spod ręki najlepszego malarza. Z odpowiednio dobranym sprzętem będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzić renowację wnętrza i cieszyć się znakomitym efektem. Wałki malarskie z oferty sklepu są wykonane z weluru, mikrofibry oraz włókien syntetycznych. Nowoczesne technologie zastosowane w wałkach pozwalają na wielokrotne użytkowanie, idealny efekt gładkości lub perfekcyjnego pokrycia powierzchni chropowatych.

Każdy wałek malarski ma przypisany rodzaj farby, do którego się nadaje, oraz efekt, jakiego można się spodziewać. Dzięki temu z łatwością wybierzesz dokładnie taki produkt, jaki jest Ci potrzebny. Do kompletu dobierzesz również folie ochronne oraz inne niezbędne akcesoria, które będą pomocne w szybkim i udanym przeprowadzeniu remontu.

W ofercie Allemen znajdziesz wałki najwyższej jakości – wiele modeli zostało wyprodukowanych w Polsce. Każda rolka jest niezwykle wydajna, jednak jeśli zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu potencjału każdego wałka, wybierz modele wielokrotnego użytku. Innowacyjne materiały oraz nowoczesne technologie czynią to rozwiązanie realnym i skutecznym – po odpowiednim oczyszczeniu wałka, zachowa on swoje właściwości.

Wałki malarskie – profesjonalne narzędzia do użytku domowego

Wałek do malowania należy wybrać nie tylko ze względu na typ powierzchni, ale i rodzaj farby. Formuła farb bardzo się różni, dlatego ułożenie i grubość włosia oraz wykorzystany do produkcji materiał musi być dopasowany do właściwości danej farby.

Farby akrylowe najlepiej rozprowadza wałek malarski z cienkim lub średniej grubości futrzanym włosiem. Farby lateksowe mogą być rozprowadzane wałkiem naturalnym lub syntetycznym, piękny efekt osiągniesz również, stosując produkt z dłuższymi sznurkami. Do pokrywania powierzchni lakierem, żywicą lub emalią najlepiej sprawdzi się wałek welurowy. Do farb emaliowych możesz wybrać też mikrofibrę.

Wałek do malowania ścian i sufitów powinien być odpowiednio pielęgnowany. Jeśli wybierasz model wielokrotnego użytku, po skończonej pracy zadbaj o jego dokładne oczyszczenie i wysuszenie. Dzięki temu wałek utrzyma swój puszysty wygląd i posłuży jeszcze podczas kolejnych renowacji. Warto jednak zaopatrzyć się w więcej niż jedną sztukę, szczególnie w przypadku modeli jednorazowego użytku.

Wałek malarski wyposażony w odpowiedni kij teleskopowy to łatwe malowanie wysokich ścian i sufitów. To produkt typu 2w1, ponieważ dzięki regulowanej wysokości możesz bez trudu pokryć farbą zarówno niższe partie, jak i te nieosiągalne bez drabiny.

Niezależnie od typu powierzchni i farby – sprawdź ofertę sklepu Allemen i wybierz odpowiedni model. Ciesz się perfekcyjnym wykończeniem: bez smug, nierówności czy pozostałości po włóknach. Wałki z Allemen nie gubią włosia, dlatego malowanie będzie precyzyjne i – co najważniejsze – bezstresowe. Znakomite parametry materiałów odpowiadają za przepiękny efekt.

Upiększ swoją przestrzeń i pozwól, by efekt Cię zaskoczył! Wysokiej klasy wałki malarskie otrzymasz w sklepie internetowym Allemen. Zamów wraz z kompletem narzędzi i akcesoriów do przeprowadzania prac malarskich, by w ciągu kilku dni rozpocząć odnawianie swojej przestrzeni!