Ściany

Ładuję...

Liczba produktów: 170

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 170

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Narzędzia do malowania ścian, tynkowania i szpachlowania

Czeka Cię wykańczanie nowych budynków lub przeprowadzanie prac remontowych? Prędzej czy później będziesz musiał sięgnąć po akcesoria ułatwiające malowanie. Służą one przede wszystkim do pokrywania ścian farbą, gruntem oraz innymi materiałami wykończeniowymi.

Narzędzia do ścian powinny wyróżniać się trwałością, aby nie zniechęcić Cię do żmudnej pracy, jaką jest malowanie, ponieważ wymaga ono dużej ilości czasu i energii. Dlatego w asortymencie sklepu Allemen mamy profesjonalny sprzęt do malowania ścian, tynkowania czy szpachlowania. Gdy z niego skorzystasz, wszelkie prace wykończeniowe na zewnątrz i wewnątrz budynków przyniosą wymarzone efekty, a raz wykorzystane akcesoria posłużą Ci podczas kolejnych remontów.

Jakie narzędzia do wykończenia ścian warto mieć w skrzynce narzędziowej?

Narzędzia do wykończenia ścian to przede wszystkim pace, kielnie oraz szpachle. Służą one do nakładania i rozprowadzania różnego typu zapraw.

Kielnia ma sztywną część roboczą, która zamontowana jest na krótkiej rękojeści. Dla zwiększenia sztywności pręt, który łączy płytkę stalową z rękojeścią, jest delikatnie wygięty na kształt litery S. Jeśli chodzi o kształt, wyróżnia się kielnie trapezowe, trójkątne, sztukatorskie oraz modele przeznaczone typowo do fugowania i wypełniania spoin.

Narzędzia do ścian to oczywiście pace z wygodną rączką oraz szpachle. Szpachelka ma płaski kształt przypominający łopatkę oraz ergonomiczny uchwyt. W zagłębieniach i przy złączeniach ścian z pewnością przyda Ci się szpachla kątowa, której ostrza schodzą się pod kątem 90°.

Do narzędzi do malowania zalicza się również wałki, pędzle, kuwety wyposażone w kratownice i gotowe zestawy malarskie wraz z taśmą maskującą niezbędną do zabezpieczania krawędzi i brzegów. Planując renowację ścian, bez wątpienia musisz się zaopatrzyć w powyższe akcesoria.

Narzędzia do ścian, które ułatwią Ci pracę

Narzędzia do ścian ułatwiają wykonywanie robót, a przy tym zwiększają tempo przeprowadzanych prac. Szpachla posłuży Ci do zeskrobywania resztek farby, kleju raz tapet. Niweluje także nierówności, których należy się pozbyć przed gruntowaniem powierzchni poprzedzającym tapetowanie lub malowanie.

Dzięki kielniom nie będziesz mieć problemu z dokładnym rozprowadzeniem zaprawy klejowej, murarskiej czy cementowo-wapiennej. Wszelkiego rodzaju pace pozwolą Ci na funkcjonalne nałożenie zaprawy murarskiej. Następnie z ich pomocą dokonasz wygładzenia materiału oraz poprawisz naniesioną już warstwę.

W naszym sklepie znajdziesz pace, kielnie i szpachle do ścian wykonane ze stali nierdzewnej hartowanej, które są odporne na działanie wilgoci. Mają uchwyty drewniane, korkowe, a także skórzane, dzięki czemu świetnie leżą w dłoni, są lekkie oraz poręczne.

Akcesoria o różnej wielkości świetnie dopasujesz do wymiarów ściany. Możesz korzystać z nich na wielkoformatowych powierzchniach, a także w trudno dostępnych szczelinach i innych zakamarkach. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą w wyborze odpowiedniego produktu, na który udzielamy gwarancji.