Zestawy narzędzi ręcznych

Ładuję...

Liczba produktów: 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Narzędzia ręczne – zestaw, który przyda się każdemu

Chcesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania drobnych prac remontowych, montażowych, serwisowych czy wykończeniowych? Zestaw narzędzi ręcznych to doskonały wybór.

Jeśli w zasięgu Twojej ręki znajdą się podstawowe narzędzia, możesz być pewien, że praca stanie się bardziej efektywna. Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim trwałość elementów. Ma ona bowiem decydujący wpływ dla Twojej pracy bez względu na to, czy majsterkujesz hobbystycznie, czy naprawiasz samochód w profesjonalnym warsztacie. Im lepszy materiał, tym wyższa jakość narzędzi oraz szansa na to, że posłużą Ci w najlepszym stanie przez lata i zachowają przy tym swoje wysokie parametry.

Wspominając o zestawach narzędziowych, musisz mieć na uwadze to, że mają one różne konfiguracje. Najtańsze komplety narzędzi ręcznych składają się z kilkunastu elementów, a ich cena nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Profesjonalne zestawy mają często nawet sto lub więcej elementów. Oczywiście, ich cena również jest zdecydowanie wyższa, jednak ich zakup przynosi duże korzyści.

Skrzynka z narzędziami ręcznymi jest niezbędna w każdym domu. Prędzej czy później nadchodzi taki dzień, że trzeba coś naprawić, a do odkręcenia jednej śrubki nie będziemy wzywać przecież fachowca. Ponadto tradycyjne techniki rzemieślnicze oparte są właśnie na ręcznych narzędziach, które pozwalają na dokładne tworzenie różnych przedmiotów i systemów. Komplety narzędzi ręcznych to obowiązkowy element wyposażenia w każdym domu, warsztacie i na budowie.

Jakie narzędzia ręczne? Zestaw podstawowy, a może rozszerzony?

Przyrządy ręczne mają ogromne znaczenie dla precyzyjnego i odpowiedniego wykonania wielu czynności, dlatego nie mogło zabraknąć ich w ofercie sklepu Allemen.

Zarówno specjaliści, jak i amatorzy wiedzą, że czasem trzeba sięgnąć po odpowiednie klucze, śrubokręty czy młotki. Kupowanie narzędzi w komplecie ma dodatkowo jedną dużą zaletę – otrzymujemy je w walizce lub etui, co rozwiązuje problem ewentualnego bałaganu w szafkach i szufladach na narzędzia. Odpowiednio ułożone elementy są mniej narażone na ewentualne zgubienie się lub uszkodzenia mechaniczne. Nie zajmują dużo miejsca, a ze względu na kompaktowe rozmiary możesz je przenieść w dowolne miejsce.

W asortymencie sklepu Allemen czeka na Ciebie między innymi funkcjonalny zestaw narzędzi do warsztatu, składający się z najwyższej jakości grotów wkrętakowych. Mamy również wiele nasadek, przedłużek, kluczy oraz grzechotek. Całość wraz z solidną walizką może ważyć kilka kilogramów.

Dla okazjonalnych majsterkowiczów, którzy nie posiadają wygórowanych wymagań, mamy zestawy kilku- lub kilkunastoelementowe. Do domu i ogrodu z powodzeniem wystarczy Ci parę kluczy płaskich, niewielki komplet wkrętaków, klucz nastawny, zestaw noży monterskich oraz kilkanaście najpotrzebniejszych śrub.

Zastanawiasz się, jakie zalety mają komplety narzędzi ręcznych? Łatwiej jest je przenosić ze sobą, aby być przygotowanym na różne ewentualności. W przeciwieństwie do elektronarzędzi nie wymagają podpięcia do stałego źródła zasilania. Umożliwiają wykonanie prostych napraw oraz bardziej skomplikowanych realizacji.

Skrzynka z narzędziami ręcznymi – czy to dobry pomysł?

Wyposażenie, jakie zawierają nasze skrzynki z narzędziami ręcznymi, to nie tylko podstawowe elementy, ale też odpowiednio wyprofilowane szczypce, obcinaki, adaptery czy nasadki. Nie wiesz, do czego mogą Ci posłużyć?

Zestaw kluczy jest niezbędny w pracach naprawczych, montażowych jak i remontowych. W naszej ofercie czekają na Ciebie komplety kluczy płaskich czy nasadowych. Są one odpowiednio ułożone, abyś bez przeszkód odszukał interesujący Cię model.

Do napraw technicznych i motoryzacyjnych znakomicie przydaje się zestaw kluczy nasadowych z trzpieniem prostym posiadającym uchwyt w kształcie litery T. W poręcznej torbie mamy komplet wkrętaków i bitów uformowanych na grocie ze stali chromowo-wanadowej. Ich duże i miękkie uchwyty pozwalają wygenerować większy moment dla łatwiejszego wkręcania. Aby ułatwić Ci pracę, ich rozmiar i typ końcówki został wyraźnie wskazany na rękojeści.

Do cięcia prostego i cięcia kształtów blachy polecamy Ci specjalny zestaw noży o stalowych ostrzach, które zapewniają maksymalną wytrzymałość narzędzia. Noże mają ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i doskonałej wydajności oraz jednoręczny mechanizm blokady.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego zestawu narzędzi ręcznych – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.