Bluzy robocze

Ładuję...

Liczba produktów: 237

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 237

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Bluzy robocze – wygoda i bezpieczeństwo na co dzień

Profesjonalna bluza robocza powinna spełniać kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim powinna być odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania, dobrze chronić pracowników przed negatywnymi czynnikami, a także być wygodna w noszeniu i łatwa do czyszczenia. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, spełniają wszystkie te kryteria.

Oferujemy wysokiej jakości bluzy robocze, które pochodzą od znanych i cenionych producentów odzieży ochronnej – między innymi polary robocze i wiele innych produktów w różnych fasonach, rozmiarach i kolorach. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiednie modele do potrzeb Twoich pracowników i zabezpieczysz ich podczas pracy.

Przygotowaliśmy bluzy robocze zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Prezentowana przez nas odzież robocza to produkty wysokiej jakości oferowane w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością pomoże Ci wybrać właściwy produkt. Obsługujemy zarówno mniejsze zamówienia, jak i większe. Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że odzież BHP oferowana przez nasz sklep to najlepszy wybór na rynku.

Bluzy to doskonałe uzupełnienie innych elementów odzieży, takich jak rękawice robocze czy spodnie robocze. Znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie występują trudne warunki pracy, takie jak niższe temperatury. Dzięki naszym produktom możesz zadbać o komfort termiczny Twoich pracowników, wygodę, a także ich profesjonalny wygląd.

Od wielu lat nasz sklep zapewnia bluzy robocze w najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów. Są one uszyte z trwałych, odpornych na powstawanie uszkodzeń materiałów. Ważną ich cechą jest to, że pozwalają skórze oddychać, dzięki czemu nawet noszone przez wiele godzin nie powodują uczucia dyskomfortu. Ze względu na różnorodność modeli, zarówno męskich, jak i damskich, nie powinno być problemu z dopasowaniem produktu do konkretnych potrzeb.

W naszym sklepie możesz liczyć na takie produkty jak bluza robocza odblaskowa z szeregiem bardzo praktycznych rozwiązań w postaci m.in. kieszeni, w tym specjalnych kieszeni na telefon, system wentylacji oraz wiatroszczelne mankiety.

Bluza robocza – niejedno ma imię

Zaletami naszych produktów jest duża różnorodność wzorów i modeli. I tak na przykład polary robocze z kapturem, w zależności od rodzaju i modelu , doskonale sprawdzają się przy ciężkich pracach budowlanych, drogowych lub podczas remontów na budowie.

Tak naprawdę ten rodzaj bluzy BHP można stosować w każdym miejscu lub sytuacji, w której pracownicy są narażeni nie tylko na niskie temperatury, ale także na wiele negatywnych czynników. Dlatego wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Tego typu odzież robocza powinna być również wygodna. Nie może ograniczać ruchów pracownika. Inną ważną cechą oferowanej przez nas odzieży jest łatwość czyszczenia.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również inne bardzo ciekawe, przydatne i niezawodne ubrania robocze, takie jak kurtki robocze oraz bluzy polarowe. Kurtki, ze względu na rodzaj użytego materiału, zapewniają odpowiedni komfort termiczny. Można je wykorzystać nie tylko podczas pracy, ale także podczas wędrówek po górach.

Bluzy robocze męskie z polaru zapewniają dodatkową ochronę przed wiatrem, co czyni je idealnymi do codziennego użytku. Istnieją sytuacje, w których jedna bluza robocza to za mało. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pracownik otrzymał dodatkowo odzież uszytą z innego rodzaju materiału, chroniącą przed innymi czynnikami atmosferycznymi.

Znajdujące się w tej kategorii bluzy BHP występują w wielu rozmiarach, krojach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiedni model, dopasowany do wizerunku Twojej firmy. Można także wybrać kilka wersji kolorystycznych odzieży. W ten sposób łatwiej będzie można rozróżnić pracownika produkcji od magazynierów czy też kadrę menedżerską od pracowników. Jest to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w firmach lub zakładach produkcyjnych gdzie zatrudnionych jest wiele osób, a praca wykonywana jest w trybie wielozmianowym.

Bluzy BHP – co jeszcze warto wiedzieć?

Produkty takie jak bluzy, spodnie czy buty robocze stanowią ważne elementy wyposażenia pracownika, który często spędza w nich kilka godzin dziennie. Dlatego też powinny one być wygodne, dostosowane do stanowiska pracy oraz zadań, jakie dana osoba wykonuje.

Zbyt gruba bluza może powodować przegrzewanie się, a w skrajnych przypadkach odwodnienie, natomiast zbyt przewiewna bluza, zwłaszcza w przypadku osób pracujących na świeżym powietrzu, nie zapewni odpowiedniego komfortu termicznego. W obu przypadkach oznacza to złe samopoczucie pracownika, co może doprowadzić do nieuwagi i spowodować niebezpieczny wypadek.

Trzeba także pamiętać, by zapewnić pracownikowi odpowiedni rodzaj odzieży ochronnej. Polarowa bluza doskonale sprawdzi się na budowę, ale na hali produkcyjnej już nie. Dlatego też pracownik powinien być ubrany odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych. Z tego powodu najlepiej wyposażyć go w kilka bluz, jednej lekkiej i przewiewnej oraz kilku grubszych i cieplejszych. Będzie on mógł wtedy sam decydować, która z nich jest w danej chwili odpowiednia.

Wszystkie bluzy robocze znajdujące się w tej kategorii produkowane są przez czołowe marki w branży. Dzięki temu możesz być pewny ich wysokiej jakości i wytrzymałości na trudne warunki. Prezentowana przez nas odzież spełnia obowiązujące w naszym kraju normy, jest wygodna w noszeniu i łatwa w czyszczeniu. Doskonale zabezpieczy Twojego pracownika w każdych okolicznościach.