Maszyny ogrodowe

Ładuję...

Liczba produktów: 22

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 22

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Poznaj niezawodne maszyny ogrodowe

Perfekcyjnie skoszona trawa i dokładnie wyczyszczona kostka brukowa sprawiają, że posesja estetycznie się prezentuje. Dbanie o przestrzeń wokół domu stanie się łatwiejsze dzięki maszynom ogrodowym.

W naszym asortymencie znajdziesz maszyny do ogrodu, dzięki którym idealnie równo dotniesz trawę. Poradzisz sobie ze skróceniem źdźbeł nawet w trudno dostępnych miejscach. Maszyny ogrodowe pozwolą Ci też zadbać o ścieżki wyłożone kostką oraz taras. Sprawnie wyczyścisz te powierzchnie.

Urządzenia przydadzą Ci się latem, gdy chcesz, żeby trawnik stanowił wizytówkę posesji i piękne tło dla kwiatów. Czyszczące maszyny wielofunkcyjne do ogrodu znajdą zastosowanie w różnych porach roku. Pozwolą Ci wiosną przygotować posesję do sezonu, a jesienią oczyścić ją po lecie.

Oferujemy maszyny ogrodowe, które są łatwe w obsłudze. Urządzenia doskonale sprawdzą się dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w dbaniu o przestrzeń wokół domu. Komfortowe w użytkowaniu urządzenia pochodzą od doświadczonych producentów. Niektóre z nich to maszyny ogrodowe wielofunkcyjne, które spełnią w Twoim ogrodzie więcej niż jedno zadanie.

Maszyny do ogrodu – czym się charakteryzują?

W Allemen znajdziesz maszyny ogrodowe, które ułatwią Ci dbanie o przestrzeń wokół domu. Kosiarki czy podkaszarki sprawią, że trawa będzie perfekcyjnie równa. Jeśli masz mało czasu, idealną murawę zapewni Ci robot koszący. Niezależnie od wybranego rodzaju urządzenia masz pewność, że posłuży Ci ono przez lata. Maszyny do ogrodu wyróżniają się długą żywotnością. Możesz zdecydować się na kosiarkę z silnikiem bezszczotkowym, który jest niezawodny.

Maszyny do ogrodu wyróżniają się również wygodą użytkowania. Wśród kosiarek znajdziesz modele, które charakteryzują się cichym działaniem. Dzięki temu nie będą uciążliwe dla osób mieszkających w pobliżu. Nie brakuje urządzeń, które działają na akumulator. Mają tę zaletę, że nie musisz pamiętać o wizytach na stacji benzynowej po paliwo.

Na każdej posesji znajdują się obszary, na których kosiarka może sobie nie poradzić ze względu na trudną dostępność. Podkaszarka jest pomocna w takich miejscach. Urządzenia charakteryzują się niewielką wagą, dzięki czemu nawet długo trwająca praca na posesji nie będzie dla Ciebie uciążliwa. Za wygodę używania sprzętu odpowiada też ergonomiczna rączka. Oferujemy modele, których drążek jest teleskopowy. Dzięki temu zwiększa się zasięg pracy urządzenia.

Dostępne są też roboty koszące, które charakteryzują się innowacyjnością. Urządzenie ułatwi Ci dbanie o posesję, jeśli masz niewiele czasu. Sprzęt jest nieskomplikowany w obsłudze – będziesz kontrolować jego działanie przy pomocy aplikacji. Roboty koszące są bezpieczne w stosowaniu. Potrafią samodzielnie wrócić do bazy w przypadku deszczu.

W naszym asortymencie znajdziesz ogrodowe maszyny wielofunkcyjne przeznaczone do czyszczenia tarasów czy ścieżek. Ich zaletą jest długi czas pracy na jednym naładowaniu. Ogrodowe maszyny wielofunkcyjne charakteryzują się łatwością obsługi. Oferujemy modele z bezproblemowym systemem wymiany szczotek. Dzięki temu możesz płynnie zmieniać rodzaje czyszczonej powierzchni.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu maszyn ogrodowych

Maszyny ogrodowe znajdą na posesji mnóstwo zastosowań. Urządzenia przeznaczone do koszenia pozwolą Ci uzyskać idealnie równą murawę, która stanie się dekoracją ogrodu. Oferujemy urządzenia ze specjalnymi technologiami – zapewniają one stałą moc cięcia nawet gęstej trawy. Skuteczne działanie sprzętu zapobiega powstawaniu nieestetycznych obszarów na trawniku.

Podkaszarka pozwoli Ci dociąć trawnik w trudno dostępnych obszarach. Dzięki niej skrócisz trawę rosnącą pod krzewami tworzącymi żywopłot. Wykorzystasz ją również przy ścianie budynku lub tuż przy ogrodzeniu. Urządzenie posłuży Ci do koszenia trawy w pobliżu krzewów owocowych i rabat. Możesz wybrać sprzęt ze specjalną osłoną, która zapobiega zniszczeniu kwiatów.

Czyszczące maszyny ogrodowe wielofunkcyjne sprawdzają się do różnych materiałów wykończeniowych – kamienia, klinkieru czy kompozytu. Dodatkowo świetnie radzą sobie z czyszczeniem spoin. Dzięki nim możesz sprawnie usunąć zabrudzenia z tarasu. Okładzina podłogowa wymaga oczyszczenia po zimie. Maszyny wielofunkcyjne do ogrodu działają skutecznie dzięki wbudowanej dyszy i dużemu ciśnieniu wody. Przy pomocy sprzętów dokładnie wyczyścisz nie tylko taras, lecz także podjazd czy ścieżkę prowadzącą do drzwi wejściowych.

Dzięki naszemu asortymentowi pielęgnacja ogrodu stanie się o wiele łatwiejsza. Oprócz dużych urządzeń nie brakuje tych mniejszych, równie przydatnych. Pomocne w dbaniu o wygląd posesji są nożyce do trawy i cięcia krzewów. Przy pomocy kompaktowego urządzenia sprawisz, że żywopłot będzie perfekcyjnie równy. Możesz zmienić ostrze, żeby zająć się usuwaniem chwastów. Sprzęt wykorzystasz też, żeby dociąć trawę w trudno dostępnych miejscach, na przykład przy krawężniku. Kompaktowe nożyce są wygodne w obsłudze dzięki niewielkiej wadze. Nie odczujesz zmęczenia rąk nawet po długiej pracy w ogrodzie.