Kosiarki

Ładuję...

Liczba produktów: 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Kosiarka – niezbędne urządzenie do dbania o ogród

Perfekcyjnie równa i intensywnie zielona trawa jest wizytówką ogrodu. To też tło dla dekoracyjnych roślin – kwiatów i ozdobnych krzewów. Dbanie o trawnik może okazać się łatwe. Wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednie maszyny ogrodowe.

W naszym asortymencie znajdziesz kosiarki, dzięki którym sprawnie poradzisz sobie ze skróceniem trawy. Często koszona stworzy na posesji gęsty, zielony dywan. Regularne podcinanie przyczynia się do ograniczenia rozwoju chwastów. Kosiarka będzie Ci potrzebna przez cały sezon – pierwsze koszenie przeprowadza się najczęściej na przełomie marca i kwietnia, natomiast ostatnie mniej więcej w połowie października.

Oferujemy różne rodzaje kosiarek. To urządzenia spalinowe, które doskonale sprawdzą się na przestronnych działkach. Dostępne są też akumulatorowe modele – idealne do pracy na mniejszym obszarze. Nie brakuje urządzeń przeznaczonych dla osób, którym brakuje czasu na zajmowanie się ogrodem. Kosiarka samojezdna sprawi, że trawnik będzie prezentował się estetycznie, nawet jeśli nie masz nawet chwili na samodzielne skoszenie trawy.

Kosiarki – poznaj ich zalety

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi kosiarki akumulatorowe, których zaletą jest ciche działanie. Dzięki temu koszenie nie będzie uciążliwe dla osób mieszkających w pobliżu. Zaletą urządzenia jest brak okablowania. To ważne, jeśli na posesji znajduje się mnóstwo kwiatów, które łatwo byłoby uszkodzić podczas pracy kosiarką z przewodem. Oferujemy modele, które mają składaną rękojeść. Dzięki temu zajmują mniej miejsca, więc są łatwiejsze w przechowywaniu.

Urządzenia te mogą być zasilane na dwa akumulatory – w naszej ofercie znajdziesz takie modele. Zapewniają one maksymalnie długi czas pracy. Nie musisz obawiać się, że nagle podczas koszenia konieczne będzie ładowanie akumulatorów.

Kosiarki elektryczne na akumulator sprawiają, że możesz zapomnieć o wyjazdach na stację benzynową. Jednocześnie nie musisz mieć dostępu do gniazda elektrycznego. Pole manewru jest ogromne. Kosiarka akumulatorowa sprawia, że nie jest możliwe najechanie na kabel, co mogłoby grozić niebezpieczeństwem. Urządzenie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się trujących spalin.

Oferujemy urządzenia, które są wyposażone w silnik bezszczotkowy. Dzięki temu możesz cieszyć się ich działaniem przez wiele sezonów. Silnik bezszczotkowy zapewnia długą żywotność.

W naszej ofercie dostępne są też kosiarki na paliwo. Spalinowe modele wyróżniają się mocnym silnikiem. Poradzą sobie z gęstą, wysoką trawą. Oferujemy kosiarki z funkcją centralnej regulacji wysokości koszenia. Dzięki temu dostosujesz działanie urządzenia do potrzeb. Sprzęty są wygodne w obsłudze. Ergonomiczny uchwyt ułatwia prowadzenie sprzętu. Zaletą dostępnych u nas kosiarek spalinowych jest pojemny kosz na trawę. Dzięki niemu możesz kosić długo bez opróżniania pojemnika, a na posesji będzie porządek. Spalinowe modele charakteryzują się solidną konstrukcją. Mają wytrzymałą, stalową obudowę, która zabezpiecza wnętrze urządzenia przed działaniem czynników zewnętrznych.

Kosiarka automatyczna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają niewiele czasu. Urządzenie ma formę samojezdnego robota. Sprzęt jest łatwy w obsłudze – jego działanie będziesz kontrolować przy pomocy aplikacji. Dla wielu osób zaletą urządzenia jest fakt, że pozostawia ono trawę na posesji. Skoszone źdźbła pełnią funkcję naturalnego nawozu. Urządzenie pracuje wydajnie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Roboty potrafią dostosować tryb działania do panujących warunków. Specjalne systemy sprawiają, że urządzenia uwzględniają rodzaj gleby, gatunek trawy, nawodnienie czy typ nawozu.

Robotem koszącym będziesz zarządzać bez trudu. Aplikacja jest intuicyjna. Możesz dzięki niej sprawdzić status pracy urządzenia. Stworzysz nawet własny harmonogram koszenia, na przykład wyznaczysz strefy, w których robot ma pracować.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu kosiarek

Kosiarka elektryczna posłuży Ci do ścinania trawy zarówno na małej, jak i większej działce. Wykorzystasz ją przy domu jednorodzinnym. Sprawdzi się też na działce rekreacyjnej. W naszym asortymencie znajdziesz kosiarki elektryczne, które wykorzystują innowacyjne technologie. Dzięki nim radzą sobie z cięciem nawet gęstej trawy. Uzyskasz równy, estetyczny trawnik. Urządzenie będzie skutecznie ścinało źdźbła, zamiast je rozrywać. Dzięki temu unikniesz problemu z białymi końcówkami trawy, które sprawiają, że cała murawa zaczyna wyglądać nieestetycznie.

Kosiarki akumulatorowe sprawdzą się do skoszenia trawy na obszarze mniej więcej 500 m2. Wystarczy jednak, że podładujesz pojemne litowo-jonowe akumulatory, żeby dokończyć koszenie większej działki. Oferujemy urządzenia z uchwytem transportowym. Dzięki niemu można łatwo przenieść sprzęt w dalszy zakątek działki, gdzie jest obszar do skoszenia.

Roboty koszące sprawdzą się świetnie na niewielkich działkach – mających do 1000 m2. Urządzenia tego typu mogą pracować na pochyłym terenie. Poradzą sobie z pokonaniem nachylenia nawet do 35%. Wodoszczelnego robota możesz czyścić z wykorzystaniem wody. Nie musisz obawiać się opadów. Urządzenie jest wyposażone w czujnik deszczu. W przypadku wystąpienia opadów wraca do bazy. Potrafi również samodzielnie wrócić do bazy, żeby się naładować. Używanie tego urządzenia jest więc nieskomplikowane i nie wymaga od Ciebie dużej ilości czasu.

W naszym asortymencie znajdziesz również podkaszarki. Są one świetnym uzupełnieniem dla kosiarek. Urządzenie posłuży Ci do docięcia trawy w trudno dostępnych miejscach. Sprzęt poradzi sobie ze skróceniem źdźbeł rosnących pod żywopłotem lub krzewami owocowymi. Dzięki urządzeniu wyrównasz też trawnik przy budynku i ogrodzeniu.

Oferujemy więcej urządzeń, dzięki którym pielęgnacja ogrodu stanie się prostsza. Możesz zdecydować się na nożyce przeznaczone do cięcia trawy i krzewów. Sprzęt posłuży Ci do wyrównania żywopłotu czy usuwania chwastów. Lekkie, wygodne w obsłudze urządzenie wykorzystasz do docięcia trawy przy krawężniku. Niewielka waga zapobiega zmęczeniu rąk.