Pielęgnacja ogrodu

Ładuję...

Liczba produktów: 1

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 1

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Poznaj niezawodne maszyny do pielęgnacji ogrodu

Zadbany trawnik, równo przycięty żywopłot i kolorowe kwiaty sprawiają, że posesja wygląda estetycznie. Dbanie o nią wymaga od Ciebie czasu. Prace mogą jednak przebiegać sprawniej, jeśli zdecydujesz się na odpowiednie maszyny do pielęgnacji ogrodu.

W naszym asortymencie znajdziesz narzędzia do pielęgnacji ogrodu, które będą Ci potrzebne przez niemal cały rok. Służą między innymi do docinania trawy. Koszenie, a więc i docinanie źdźbeł w trudno dostępnych miejscach przeprowadza się zazwyczaj na przełomie marca i kwietnia. Czas na ostatnie jest natomiast w połowie października.

Narzędzia do pielęgnacji ogrodów mają więcej zastosowań niż koszenie trawy w trudno dostępnych miejscach. Są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą, żeby ich posesja prezentowała się estetycznie. Ułatwiają dbanie o wygląd zarówno trawy, jak i krzewów. Pozwalają też pozbyć się uciążliwych chwastów.

Narzędzia do pielęgnacji ogrodu – poznaj ich zalety

Oferujemy maszyny do pielęgnacji ogrodu, które charakteryzują się solidną konstrukcją. Dzięki temu będą Ci służyć przez wiele sezonów. Mimo solidnej konstrukcji są to lekkie sprzęty, co zapewnia wygodę podczas pracy. Niewielka waga sprawia, że Twoje ręce pozostaną wolne od dyskomfortu.

Przyrządy do pielęgnacji ogrodów wyróżniają się wielofunkcyjnością. Nie brakuje urządzeń, które spełnią na posesji więcej niż jedno zadanie. Jedno narzędzie mające wiele funkcji to świetne rozwiązanie dla osób, które dysponują niewielkim garażem.

Oferujemy urządzenia akumulatorowe. Pielęgnacja ogrodu jest dzięki nim niezwykle wygodna. Nie ogranicza Cię żaden kabel. Dzięki temu możesz pracować z maszyną nawet przy krawędzi ogromnej działki. Nie potrzebujesz dostępu do gniazda elektrycznego. Dzięki temu maszynę wykorzystasz tam, gdzie nie możesz jeszcze skorzystać z prądu. Wystarczy regularnie ładować akumulator, żeby urządzenie było zawsze gotowe do pracy.

Narzędzia do pielęgnacji ogrodu to między innymi nożyce. Charakteryzują się łatwością obsługi. Sprawnie wymienisz ostrze, co jest zasługą beznarzędziowego systemu mocowania. Zmiana części roboczej to jednocześnie zmiana przeznaczenia urządzenia, które znajdzie wiele zastosowań w Twoim ogrodzie. Nożyce odznaczają się niską wagą i kompaktową konstrukcją, co ułatwia manewrowanie nimi w trudno dostępnych miejscach. Wykorzystasz je między innymi przy krawężnikach. Miękka, ergonomiczna rękojeść zwiększa komfort w trakcie pracy na posesji.

Dzięki narzędziom do pielęgnacji ogrodu posesja będzie prezentowała się estetycznie niezależnie od sezonu. Będziesz cieszyć się idealnie równym trawnikiem. Twoją działkę przed wzrokiem obcych ochroni perfekcyjnie ścięty żywopłot. Zapomnisz również o problemach z chwastami, które niszczą efekty prac.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu maszyn do pielęgnacji ogrodu

Narzędzia do pielęgnacji ogrodów posłużą Ci po skoszeniu trawy. W każdym ogrodzie istnieją takie miejsca, do których trudno dotrzeć tradycyjną kosiarką. Przy płotach, krzewach i krawężnikach pozostają wyższe źdźbła, co niszczy estetyczny efekt koszenia. Bez trudu pozbędziesz się ich przy pomocy specjalnych nożyc do trawy. Narzędzie na akumulator pozwoli Ci skrócić źdźbła trawy, dzięki czemu będą dopasowane do pozostałych. To sprawi, że uzyskasz perfekcyjnie równy trawnik, który stanie się ozdobą posesji.

Oferujemy nożyce, których część robocza jest niezwykle ostra. Dzięki temu sprzęt ścina trawę, zamiast ją rozrywać. Nie musisz więc obawiać się białych końcówek źdźbeł, które sprawiają, że trawnik nie prezentuje się najlepiej. Maszyny do pielęgnacji ogrodu takie jak nożyce pozwolą Ci usunąć nieestetyczne chwasty.

W naszym asortymencie znajdziesz również inne maszyny ogrodowe. Dostępne są między innymi podkaszarki. One, podobnie jak nożyce, posłużą Ci do docięcia trawy w trudno dostępnych miejscach. Możesz wykorzystać je pod żywopłotem, przy budynku lub ogrodzeniu. Zaletą podkaszarek jest długa rękojeść, która ułatwia dotarcie, na przykład pod krzewy owocowe.

Oferujemy też kosiarki. Urządzenia występują w różnorodnych wariantach – są to modele akumulatorowe i spalinowe. Kosiarka jest niezbędna, jeśli chcesz cieszyć się idealnie ściętym, intensywnie zielonym trawnikiem. Oferujemy urządzenia z silnikiem bezszczotkowym, który zapewnia długą żywotność. Nie brakuje modeli działających cicho. Podczas koszenia nie będziesz przeszkadzać osobom mieszkającym w pobliżu.

Wśród kosiarek dostępne są też spalinowe modele, które odznaczają się mocnym silnikiem. Poradzą sobie świetnie nawet z gęstą, wysoką trawą. Urządzenie pozwoli Ci regulować wysokość koszenia. W Allemen wiemy, że nie każdy ma czas na dbanie o ogród. Każdy jednak chce, żeby przestrzeń wokół domu pięknie się prezentowała. Rozwiązaniem na brak czasu jest samojezdna kosiarka. Urządzenie ma formę robota, który jest obsługiwany przy pomocy aplikacji. Taki model pozostawia skoszone źdźbła na trawniku – pełnią one funkcję naturalnego nawozu. Roboty mają czujniki deszczu. Gdy rozpoznają opady, wracają do bazy.