Akumulatory i ładowarki

Ładuję...

Liczba produktów: 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Funkcjonalne i wydajne akumulatory do elektronarzędzi

Elektronarzędzia to duża grupa produktów, które mają różne zastosowanie. Do najbardziej funkcjonalnych należą te, które są zasilane akumulatorowo. To praktyczna alternatywa, niewymagająca stałego dostępu do prądu. Do najpopularniejszych baterii można zaliczyć litowo-jonowe (Li-Ion). W drugiej kolejności możesz spotkać akumulatory do elektronarzędzi niklowo-kadmowe (NiCd) oraz niklowo-metalowo-wodorowe (NiMH).

Ładowarki do narzędzi pozwalają je zasilić i przygotować do pracy. Nowoczesne urządzenia często wyposażone są w porty USB, które czynią je uniwersalnymi. Niektóre ładowarki do elektronarzędzi wyróżniają się funkcją szybkiego ładowania. W praktyce oznacza to, że wystarczy kilka lub kilkanaście minut, by przygotować elektronarzędzia do pracy.

W naszym sklepie znajdziesz również wiertarki i wkrętarki na akumulator. Dzięki temu bez problemu dobierzesz wszystkie pasujące do siebie elementy i od razu zaczniesz pracę.

Zalety akumulatorów i ładowarek do elektronarzędzi

Prace przy użyciu elektronarzędzi najczęściej odbywają się na budowie lub wokół niej. Podczas montażu mebli, elementów konstrukcyjnych i wielu innych działań wiertarki akumulatorowe i inne sprzęty są wręcz nieocenione. Akumulatory do elektronarzędzi sprawiają, że są one w pełni mobilne. Nie musisz martwić się o to, czy w miejscu pracy będziesz miał swobodny dostęp do sieci elektrycznej. Unikniesz również łączenia ze sobą kilku przedłużaczy, by w końcu podłączyć narzędzie.

Ładowarki do narzędzi ratują sytuację i znacznie skracają czas pracy. Za pomocą urządzenia wykonasz mocowanie na wysokości lub w trudno dostępnym miejscu. Możesz je zabrać również na działkę. Akumulatory do elektronarzędzi są łatwe w obsłudze. Wystarczy tylko kontrolować ich stan, a do tej czynności posłużą Ci wskaźniki naładowania i stanu baterii, które ma większość produktów.

Zapasowe akumulatory do narzędzi to dodatkowe źródło zasilania, które sprawdzi się podczas wykonywania wielogodzinnych prac. Jeśli wiesz, że z urządzeń będziesz korzystać przez dłuższy czas i chcesz się zabezpieczyć, to dodatkowe akumulatory do narzędzi są dobrym rozwiązaniem.

Kiedy warto stosować akumulatory do elektronarzędzi?

Akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi są przeznaczone zarówno dla fachowców, jak i majsterkowiczów. Dzięki nim wiertarki i wkrętarki są wygodne w użytkowaniu. Podczas pracy nie będzie ograniczał Cię żaden kabel zasilający. Dostępne w tej kategorii akumulatory i ładowarki różnią się parametrami technicznymi – w szczególności napięciem i pojemnością.

Zarówno zwykłe, jak i zapasowe akumulatory do elektronarzędzi znanych producentów są kompatybilne z różnymi urządzeniami tej samej marki. Jeśli zgadza się wartość napięcia, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować akumulator również w innym modelu. To czyni produkt uniwersalnym i oszczędnym.

Akumulatory są łatwe w montażu i demontażu. Nie wpływają na komfort pracy, ponieważ ich konstrukcja nie obciąża znacznie urządzeń. Do tego wyróżniają się trwałą i bezpieczną budową. Wkrętarki i wiertarki na akumulator sprawią, że prace remontowe i budowlane przebiegną bez najmniejszych problemów.