Ładuję...
SKU
2-950

Ostrze Wymienne Szpachli Powierzchniowej 0,3Mm 10'

87,00 zł brutto, z VAT 23%
W magazynie
Produkt dostępny

Kup teraz, a towar otrzymasz już pojutrze

Szczegóły produktu

Opis

Ostrze Wymienne Szpachli Powierzchniowej 0,3mm 10'

Jesteśmy dystrybutorem marki DeWALT

Wybierając produkt z tej aukcji, masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt DeWALT®!

Najważniejsze cechy:

Jak wymienić ostrze?

Zdejmij zaślepki boczne i wysuń ostrze. Wsuń nowe ostrze i załóż ponownie zaślepki.

  • Ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej 
  • Rozmiar 10"

Dane produktu:

  • Numer produktu: 2-950
  • Kod: 8159660253904
  • Producent: DeWALT

Opis produktu:

Jeśli ostrze w Twojej szpachli się uszkodziło to nie musisz od razu kupować nowego narzędzia.  Wystarczy dokupić samo ostrze.

Nasze ostrza do szpachli są wykonane z najwyższej jakości hartowanej stali. Ostrze jest idealnie proste i sprężyste podczas pracy, dzięki czemu idealnie przylega do ściany podczas gładzenia, ale nie odgina się. 

Posiada także szlifowane krawędzie i zaokrąglone naroża, co w dużym stopniu wpływa na efekty pracy minimalizując ryzyko powstawania rys i zatrać.

W ciągu ponad 90 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i pól stacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości. Był to początek wielkiego sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzędzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim, a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

Firma dąży do doskonałości w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, ochrony zdrowia i zachowania bezpieczeństwa użytkowników. Osiąga to drogą usprawniania procesów produkcyjnych i minimalizacji zanieczyszczania środowiska. Od pracowników na wszystkich szczeblach firma oczekuje utrzymywania zakładów produkcyjnych na najwyższym światowym poziomie. Ogranicza poziom generacji odpadów przemysłowych, stosuje ponowne przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów oraz stosuje się do wszelkich regulacji prawnych w tym zakresie.

Parametry
Więcej informacji
MarkaDewalt
Rodzaj produktuinny
Kod producenta2-950
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym0.1
Oceny
Napisz własną recenzję
Dodaj swoją recenzjęOstrze Wymienne Szpachli Powierzchniowej 0,3Mm 10'
Twoja ocena
Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA w związku z czym Polityka Prywatności oraz Warunki Świadczenia Usług Google obowiązują.