Ładuję...
SKU
S-80007

Sekator Jednoręczny Teflonowa Powłoka 215Mm

43,67 zł brutto, z VAT 23%
W magazynie
Produkt dostępny

Kup teraz, a towar otrzymasz już pojutrze

Szczegóły produktu

Opis

Sekator jednoręczny 215mm GARDEN

  • wytrzymałe ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali
  • teflonowa powłoka
  • mocna sprężyna
  • aluminiowa rękojeść/okładzina antypoślizgowa
  • blokada

Wewnętrzny dział techniczny w profesjonalny sposób zajmuje się oceną jakości produktów na podstawie szeregu testów, zarówno tych podstawowych mających na celu zapewnienie zgodności sprzedawanych produktów z wszelkimi normami krajowymi jak i europejskimi, jak też kompleksowe i restrykcyjne testy badające jakość, wytrzymałość oraz odporność na działania związane z powtarzalnością użycia danego produktu.

Ładny gęsty żywopłot będzie nie tylko spełniać funkcję dekoracyjną w ogrodzie, ale również może stanowić pewnego rodzaju ochronę przed hałasem czy wścibskimi spojrzeniami. Prawidłowy rozwój krzewów nie będzie jednak możliwy, jeśli nie zostaną poddane odpowiedniej pielęgnacji.

Dobre nawodnienie

Regularne podlewanie żywopłotu jest elementem kluczowym, szczególnie w czasie początkowego etapu wzrostu. Podczas upalnych dni najlepiej unikać podlewania w okolicach południa. Zdecydowanie lepszą porą na nawadnianie będzie poranek lub wieczór, kiedy siła promieni słonecznych będzie zdecydowanie mniejsza.

Podczas podlewania żywopłotu niezastąpiony może okazać się wąż ogrodowy, który umożliwi dostarczenie bez zbędnego wysiłku wymaganej ilość wody. Dodatkowo dzięki odpowiedniej końcówce zraszacza, możliwe będzie skierowanie strumienia prosto w kierunku korzeni krzewów, przez co podlewanie będzie zdecydowanie bardziej efektywne.

Odpowiednie przycinanie

Regularne przycinanie żywopłotu pomaga nadać mu odpowiednią formę. Dodatkowo skrócenie gałęzi ułatwia światłu dotarcie do pędów wewnętrznych, przez co krzewy rozwijają się lepiej oraz charakteryzują się większą gęstością. Przycinanie żywopłotu jest zależne od typu konkretnej rośliny. Krzewy liściaste wymagają cięcia dwa razy do roku – na przełomie czerwca i lipca oraz września i sierpnia. Pielęgnacja krzewów iglastych jest dużo prostsza, ponieważ wystarczy je przyciąć raz w roku, najlepiej na początku sierpnia.

Do skracania gałęzi przydatne będą nożyce teleskopowe, które ułatwią dotarcie do wyższych partii krzewów. Dobrej jakości sprzęt bez problemu poradzi sobie z tego typu pracami. W niektórych przypadkach nożyce do żywopłotu mogą jednak okazać się mało poręczne. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po sekator, który pozwoli na bardzo dokładne skrócenie poszczególnych pędów.

Podczas pielęgnacji żywopłotu warto także pamiętać o odpowiednim kształcie krzewów. Pozostawienie szerszej podstawy oraz węższych górnych partii zapewni lepsze dojście promieni słonecznych. Nie można także zapomnieć o nawozach, które wzmocnią rośliny i z pewnością wpłyną na ich prawidłowy rozwój.

Grupa Stalco

Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych, jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

STALCO nieustannie pracuje nad rozwojem stworzonej marki, która od początku swego istnienia zdobyła uznanie i zaufanie klientów, stając się jedną z czołowych marek na rynku polskim.

Jako profesjonaliści STALCO nieustannie w centrum zainteresowania stawia kwalifikacje pracowników i ich ciągłe poszerzanie. Począwszy od kadry zarządzającej zasobami magazynowymi, poprzez kompleksowy dział obsługi klienta, aż po zespół znających swoje “rzemiosło” przedstawicieli handlowych STALCO stawia na ludzi ambitnych i doświadczonych, dla których dobre imię firmy jest wartością, o którą dbają z wielkim zaangażowaniem. 

Sukces jest nierozerwalnie związany z satysfakcją Klienów przedsiębiorstwa. Stara się zatem sprostać Ich wymaganiom poprzez:

  • wysoką jakość oferowanych towarów zapewnioną dzięki kontroli jakości
  • gwarantowane terminowe dostawy wynikające z ustandaryzowanych systemów zarządzania kanałami dystrybucji realizowanych za pomocą czołowych światowych firm spedycyjnych, a przede wszystkim za pomocą transportu własnego
  • przeszkolony personel posiadający wysokie kompetencje i niezbędną wiedzę teoretyczną, gwarantującą dotrzymanie przyjętych standardów pracy i obsługi klientów

Dla podniesienia poziomu świadczonych usług i skuteczności zarządzania STALCO postanowiło wdrożyć i utrzymywać system zarządzania jakością.

Wszystkie wysiłki STALCO są zorientowane na indywidualne potrzeby i zadowolenie klientów. Ciągła dostępność oferty produktowej i wyczerpujące informacje o produktach są w rozumieniu przedsiębiorstwa oczywistą częścią optymalnej obsługi klientów. Poparciem tej tezy jest wysoki stopień zadowolenia klientów.

Począwszy od roku 2009, zakres działalności wykroczył poza granice Polski, z powodzeniem budowana jest sieć sprzedaży i dystrybucji w Czechach, Słowacji oraz w niedalekiej przyszłości na Węgrzech. Odnosząc znakomite wyniki sprzedażowe w wyżej wymienionych krajach, rozpoczęliśmy proces ekspansji marki STALCO na Europę. Każdy kraj posiada obywateli o różnych upodobaniach i mentalności, lecz na całym świecie ludzie cenią rzetelność, jakość oraz profesjonalizm dlatego też jesteśmy spokojni o sukces marki STALCO w innych krajach.

 

Parametry
Więcej informacji
Kod producentaS-80007
MarkaStalco
Zasilanieręczne
Waga narzędzia0.4
Oceny
Napisz własną recenzję
Dodaj swoją recenzjęSekator Jednoręczny Teflonowa Powłoka 215Mm
Twoja ocena
Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA w związku z czym Polityka Prywatności oraz Warunki Świadczenia Usług Google obowiązują.