Ładuję...
SKU
03570256

Zestaw Nasadek 6-Kąt.17 Kwadratowe 1/2 Teng Tools

197,00 zł brutto, z VAT 23%
Ten produkt chwilowo jest niedostępny :(
Produkt niedostępny

Szczegóły produktu

Opis

Zestaw Nasadek 6-kąt.17 Kwadratowe 1/2 Teng Tools

17-elementowy zestaw nasadek 6-kątnych z chwytem kwadratowym 1/2", Teng Tools TT1217-6 Nr artykułu 03570256

Zestaw składający się z 17 nasadek dwunastokątnych. Dostarczany w tworzywowym pojemniku z odłączaną pokrywą, pasującym do skrzynek i wózków narzędziowych Teng Tools.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

  • Marka Teng Tools
  • Nasadki sześciokątne
  • Nasadki ze stali chromowo-wanadowej, satynowane
  • Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami DIN3120/3124 i ISO2725
  • Rozmiary: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
  • Liczba elementów (szt.) = 17
  • Rozmiar chwytu 1/2"
  • Wymiary opakowania (mm) = 50 x 150 x 265

TENG TOOLS

Narzędzia Teng stały się pierwszym wyborem dla wielu użytkowników przemysłowych na całym świecie. Nasza unikalna koncepcja przechowywania narzędzi „Zorganizuj się” umożliwia profesjonalistom zbudowanie niestandardowego zestawu narzędzi, który będzie odpowiadał ich indywidualnym potrzebom. Inżynierowie z wielu branż mogą wymagać przechowywania narzędzi w piance EVA.

Posiadamy szeroką gamę tac narzędziowych EVA, które można wykorzystać z naszymi sprytnymi opcjami przechowywania, aby stworzyć zestaw narzędzi na zamówienie, gotowy na wymagania każdego warsztatu przemysłowego.

Teng Tools był używany w najtrudniejszych warunkach na całym świecie i jest zbudowany z myślą o trwałości. Oferujemy kompletne rozwiązanie wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie.

Z naszych narzędzi korzystają firmy produkcyjne, które nie rezygnują z jakości. Nasza szeroka oferta daje nabywcom przemysłowym możliwość znalezienia asortymentu optymalnego pod względem jakości, asortymentu i ceny.

ZRÓB PROFESJONALNY WYBÓR

Nasz zespół ds. rozwoju produktów stworzył funkcje „Typowo Teng” dla wielu produktów, które wielokrotnie przyniosły nam najwyższe oceny pod względem wartości i wydajności oraz liczne rekomendacje w prasie branżowej i konsumenckiej. 

Funkcje „Typowo Teng” pomogą Ci pracować lepiej, mądrzej i szybciej. Funkcje, które obejmują unikalny system przechowywania narzędzi „Get Organised”, grzechotki z szybkim zwalnianiem i funkcją przełączania wstecznego, klucze dynamometryczne z certyfikatem ISO z wbudowanymi miernikami kątowymi, śrubokręty z napędem T, utwardzone końcówki i ergonomicznie zaprojektowane rękojeści, szczypce „Mega Bite” z złącza i klucze z powłoką tytanową z systemem napędowym „Hip Grip” zapewniającym zwiększony moment obrotowy. 

Nasze programy ciągłego rozwoju i poprawy jakości zapewniły Teng Tools pozycję jednego z liderów rynku na rynkach całego świata

Parametry
Więcej informacji
Kod producenta03570256
MarkaTeng Tools
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym2
Oceny
Napisz własną recenzję
Dodaj swoją recenzjęZestaw Nasadek 6-Kąt.17 Kwadratowe 1/2 Teng Tools
Twoja ocena
Ta strona chroniona jest przez reCAPTCHA w związku z czym Polityka Prywatności oraz Warunki Świadczenia Usług Google obowiązują.