Bielizna i odzież termoaktywna

Ładuję...

Liczba produktów: 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Funkcjonalna bielizna termoaktywna do pracy fizycznej

Praca w trudnych warunkach wymaga odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza pod względem ubioru. Przebywanie na zewnątrz, i to w niskich temperaturach, jest mało komfortowe. W tej kategorii znajduje się odzież BHP, a konkretnie bielizna termoaktywna robocza. To specjalnie zaprojektowana grupa elementów odzieżowych, która pełni wiele ważnych funkcji.

Bielizna termoaktywna do pracy fizycznej sprawi, że użytkownik nie przegrzeje się i nie zmarznie. Jest przeznaczona do noszenia bezpośrednio pod rzeczami wierzchnimi. Ciepła bielizna do pracy dobrze przylega do skóry i jest praktyczną alternatywą dla ubierania wielu warstw odzieży. Bielizna termoaktywna męska do pracy fizycznej zapewni maksymalną wygodę i swobodę ruchów.

W naszym sklepie znajdziesz również inne przydatne artykuły BHP. Wśród nich znajdują się kurtki robocze, kamizelki robocze oraz inne elementy ubioru. Dzięki temu skompletujesz pełny zestaw do codziennej pracy.

Zalety bielizny termoaktywnej i jej wpływ na komfort pracy

Bielizna termoaktywna do pracy fizycznej zapewnia przede wszystkim wygodę i ochronę przed niskimi temperaturami. Jest wykonana ze specjalnych materiałów. Najczęściej są to tworzywa sztuczne, takie jak poliamid lub polipropylen. Równie często stosuje się także wełnę merynosów. To popularny i naturalny materiał o szczególnych właściwościach.

Bielizna termoaktywna robocza trzyma odpowiednią temperaturę. W trakcie mrozów daje gwarancję komfortu cieplnego. Ponadto nie powoduje przegrzania. Zaletą takiej odzieży jest to, że dopasowuje się do ciała i wbrew pozorom nie tworzy grubej warstwy. Bielizna termoaktywna do pracy fizycznej zapewnia bardzo dobrą regulację termiczną.

Bielizna termoaktywna robocza nawet podczas dużych wysiłków jest wygodna w noszeniu. Nie krępuje ruchów, dzięki czemu swobodnie możesz wykonywać wszystkie zadania. Nowoczesne bluzki termoaktywne są wzbogacone o węgiel aktywny. Ten dodatek odpowiada za wchłanianie i absorbowanie zapachów. To z kolei przekłada się na wygodę użytkowania.

Jony srebra, jony poliestrowe oraz mikropory sprawią, że tkanina poradzi sobie z pochłanianiem i odprowadzaniem wilgoci.

Bielizna termoaktywna do każdych warunków pracy

Bielizna termoaktywna ma szerokie zastosowanie. Jest niezbędna podczas prac fizycznych wykonywanych na zewnątrz. Jeśli pracujesz w nieocieplonych budynkach lub w terenie, to komfort cieplny jest najważniejszy. Bielizna termoaktywna to przede wszystkim skarpety, które idealnie przylegają do stopy i mają zdolność pochłaniania wilgoci. Tutaj możesz wybrać także bieliznę ocieplaną. W bardzo zimne dni sprawdzą się kalesony, które stworzą na nogach dodatkową grzewczą warstwę.

Bluzki i kalesony są dostępne oddzielnie lub w kompletach. Wykonane z materiałów szybkoschnących nadają się do częstego prania, a po krótkim czasie będą ponownie gotowe do założenia. Do bielizny termoaktywnej można zaliczyć czapki i kominy, które ochronią najbardziej wrażliwe miejsca.

Ważny jest wybór właściwego rozmiaru, by bielizna solidnie przylegała do ciała i nie sprawiała dyskomfortu podczas noszenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki zakres rozmiarówki. Jeśli kompletujesz odzież ochronną, to sprawdź także koszulki robocze i T-shirty.