BHP

Ładuję...

Liczba produktów: 70

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 70

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Odzież BHP – pracuj bezpiecznie

W kategorii tej prezentujemy szeroką ofertę ubrań oraz artykułów BHP. Ich przeznaczeniem jest zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie wykonywania prac budowlano-remontowych. Stosowane są one także, by ochronić pracownika przed uszkodzeniami ciała oraz innymi groźnymi urazami. Ubrania robocze muszą być zatem nie tylko wytrzymałe, ale także funkcjonalne, by nie przeszkadzały w pracy. Dlatego też wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie wielu czynników. Jednocześnie zapewniają wygodę, a także komfort termiczny.

Jeżeli chodzi o artykuły BHP, takie jak okulary, stopery do uszu czy też maski ochronne, to oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i spełniają wszystkie wymogi, jakie są przed nimi stawiane.

Odzież BHP stosowana jest wszędzie tam, gdzie występuje konieczność ochrony osoby wykonującej dane zadania lub prace. Chroni ona nie tylko przed zabrudzeniem, ale także przed uszkodzeniem rąk, oczu oraz innych części ciała. Spodnie robocze wykonane są z wytrzymałego i odpornego na rozerwanie materiału. Pozwalają na pracę w trudnych warunkach, a do tego chronią skórę przed urazem. Takie samo zadanie spełnia kurtka robocza, buty z metalowymi noskami czy też kask. Tego rodzaju odzież stosowana jest w wielu branżach, takich jak budownictwo, hutnictwo czy też produkcja.

Ubrania BHP znajdują także zastosowanie w domach i ogrodach. I tak na przykład rękawice robocze dają możliwość sprawnej i bezpiecznej pracy podczas remontu, naprawy samochodu czy też wykonywania prac stolarskich w warsztacie lub garażu. Oczywiście do tych zajęć możesz potrzebować innych artykułów BHP, które także znajdziesz w tej kategorii. Warto mieć w domu komplet odzieży ochronnej i korzystać z niej, gdy konieczne jest użycie niebezpiecznych narzędzi. Dobrze zabezpieczyć się także przed ubrudzeniem lub zniszczeniem codziennego ubrania.

Odzież ochronna BHP – długa lista zalet

Ubrania robocze mają za zadanie ochronić Cię przed urazem lub zabrudzeniem. Nie oznacza to jednak, że to ich jedyna zaleta. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Na przykład spodnie robocze męskie w zależności od modelu wyposażone są w wiele praktycznych kieszeni, wstawki kolanowe na ochraniacze czy też szlufki na młotki.  Dzięki temu, nawet pracując na sporej powierzchni i poruszając się na kolanach, nie musisz martwić się o niewygodę, a wszystkie potrzebne narzędzia masz zawsze pod ręką.

Tak samo wyposażone są spodnie robocze damskie, które oferujemy w wielu wzorach i rozmiarach. Materiał, z jakiego wykonane są te produkty, jest wytrzymały, łatwy w czyszczeniu oraz wygodny w noszeniu.

Najważniejszą cechą, jaką charakteryzuje się oferowana przez nas odzież robocza, jest oczywiście jej wytrzymałość. Jest ona osiągana dzięki zastosowaniu mieszanki materiałów wysokiej jakości takich jak bawełna ze sztucznymi włóknami. Dzięki temu odzież ochronna nie ogranicza ruchów, nie jest ciężka, a jednocześnie jest odporna na przecięcia, ukłucia oraz kontakt z ogniem. Jest to bardzo ważne, gdyż często pracownicy noszą swoje ubrania robocze przez kilka, a nawet kilkanaście godzin pracy bez przerwy.

Warto także wspomnieć, że odzież BHP tworzona jest z zastosowaniem nowoczesnych technologi, co sprawia, że kurtki, spodnie czy koszulki są w stanie zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza, odprowadzenie wilgoci oraz komfort termiczny. Dlatego też ubrania robocze mogą być używane w różnych warunkach atmosferycznych.

Jeżeli jednak potrzebna będzie odzież robocza na zimowe miesiące, to w naszym asortymencie znajdziesz także tego rodzaju produkty. Kurtki puchowe, bluzy polarowe oraz odzież termiczna dają możliwość wygodniej pracy nawet w ujemnych temperaturach czy przy silnych opadach śniegu.

Odzież BHP – kiedy warto z niej korzystać?

Korzystanie z odzieży ochronnej powinno być nawykiem każdego majsterkowicza podczas wykonywania każdego, nawet niepozornego zadania. Ryzyko wypadku lub urazu jest zawsze wysokie, zwłaszcza podczas pracy z elektronarzędziami i materiałami takimi jak drewno czy też metal.

Przed przystąpieniem do pracy powinieneś założyć okulary ochronne, rękawiczki oraz maskę, jeżeli istnieje zagrożenie dla Twoich dróg oddechowych. Okulary zawsze powinny być czyste, natomiast rękawiczki ani za małe, ani za duże. Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo ważne, dlatego przy wyborze tego produktu zwróć uwagę na  dopasowanie do dłoni.

Wybór odpowiedniego rozmiaru spodni oraz kurtki roboczej również jest bardzo ważny. Zbyt długie rękawy lub nogawki mogą zaplątać się w ruchome części narzędzi i spowodować uraz albo inne uszkodzenie ciała. W przypadku obuwia bez wzmocnionych nosków istnieje możliwość uszkodzenia kości palców. Buty powinny także zapewnić ochronę stawom – przed skręceniem lub złamaniem kostki. Dlatego też nasz sklep z odzieżą roboczą oferuje szeroki wybór butów ochronnych, zarówno na okres letni, jak i zimowy.

Jeżeli w swoim domu, ogrodzie lub garażu często podejmujesz się prac remontowych, budowlanych czy też montażowych, powinna zainteresować Cię nasza odzież robocza. Są to produkty renomowanych marek, wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki temu przez długi czas będziesz mógł z nich korzystać. Znajdziesz u nas to, czego szukasz, bez względu na to, czy poszukujesz ubrań dla Twoich pracowników, czy też stroju do prac we własnym domu i warsztacie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży BHP oraz akcesoriów gwarantujących bezpieczną pracę w każdych warunkach.