Zestaw zraszający z wężem ogrodowym 1/2” 15m Quattro

Napisz opinię >
Nr kat 10-091

Opis produktu

Dane techniczne

Najważniejsze parametry:

 • Długość: 15m
 • Średnica: 1/2''
 • Ilość warstw: 4
 • Technologie: UV Resistant, Anti Algae, Flexi
 • Ciśnienie rozrywające: 20 bar
 • Zakres temperatur: -10°C / +50°C
 • Oplot krzyżowy
 • W skład zestawu wchodzi: Wąż, zraszacz prosty, szybkozłącza, przyłącze

Dane produktu:

 • Numer produktu: 10-091
 • Kod: 5907512603567
 • Producent: CellFast

Wąż ogrodowy został wyprodukowany w Polsce!

Lekki, wytrzymały wąż ogrodowy

Wąż ogrodowy 1/2" to elastyczna rura wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, niezbędne wyposażenie każdego ogrodu, działki, sadu, gospodarstwa. Można stosować go do podlewania ogrodu, trawnika, mycia auta, mebli ogrodowych, napełniania basenów, bądź zbiorników wodnych, oraz wielu innych czynności.

Wąż ogrodowy 1/2" jest łatwy w użyciu i może być używany z różnymi akcesoriami ogrodowymi, takimi jak pistolety do podlewania, zraszacze czy końcówki.

Wąż ogrodowy o średnicy 1/2''

Średnica węża 1/2 cala zapewnia wystarczającą przepustowość wody, aby umożliwić efektywne podlewanie. Wąż ogrodowy 1/2" jest sprzedawany w rolkach o różnych długościach, dzięki czemu można go łatwo przechowywać i transportować.

Zestaw zraszający 1/2''

Zestaw zraszający z wężem to praktyczny produkt, który umożliwia łatwe nawadnianie dużych powierzchni, takich jak trawniki, ogrody czy pola uprawne. Składa się z węża ogrodowego oraz zraszacza, który równomiernie rozprowadza wodę na powierzchni, a także złączek umożliwiających połączenie ze sobą produktów. 

Zraszacz prosty

Zraszacz prosty to podstawowy, ale bardzo przydatny produkt do nawadniania ogrodu lub innych powierzchni zielonych. Jest on niewielkich rozmiarów i umożliwia równomierne rozprowadzenie wody na określonym obszarze.

Jedną z zalet zraszacza prostego jest łatwość obsługi i szybkość montażu. Wystarczy podłączyć go do węża ogrodowego lub do kranu i zacząć nawadniać wybrany obszar. Zraszacz prosty może być też stosowany jako uzupełnienie innych systemów nawadniających, na przykład kroplujących.

Szybkozłącze - stop do węża ogrodowego

Szybkozłącze do węża ogrodowego ułatwia podłączanie i odłączanie węża od kranu lub innych akcesoriów ogrodowych, takich jak zraszacze czy pistolety ogrodowe. Szybkozłącze składa się z dwóch elementów: żeńskiego i męskiego, które można szybko i łatwo połączyć ze sobą.

Szybkozłącze - przelot do węża ogrodowego

Ten element podobnie, jak szybkozłącze - stop, ułatwia podłączenie i odłączenie węża, różnica polega na tym, że w przypadku szybkozłącza - przelot, mamy dodatkową możliwość podłączenia drugiego węża lub innego akcesorium. Szybkozłącze - przelot również składa się z dwóch elementów: żeńskiego i męskiego, które można szybko i łatwo połączyć ze sobą. Jest to szczególnie przydatne narzędzie w przypadku, gdy chcemy podłączyć dwa węże lub połączyć węża z innym akcesorium ogrodowym.

Przyłącze z gwintem wewnętrznym 3/4''

Przyłącze z gwintem wewnętrznym 3/4" umożliwia podłączenie węża ogrodowego do kranu lub innego akcesorium z gwintem zewnętrznym 3/4". Jest to standardowy rozmiar gwintu, który pasuje do większości kranów i akcesoriów ogrodowych. 

Wąż ogrodowy z oplotem krzyżowym

Wąż ogrodowy charakteryzuje się dodatkową warstwą ochronną w postaci krzyżujących się nitek, które tworzą tzw. oplot krzyżowy. Ta konstrukcja sprawia, że wąż jest bardziej odporny na zgniatanie, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne w porównaniu z wężami ogrodowymi o tradycyjnej konstrukcji.

Wąż ogrodowy 4-warstwowy

Wąż ogrodowy 4-warstwowy został zaprojektowany z myślą o najwyższej wytrzymałości i trwałości, aby sprostać wymaganiom intensywnego użytkowania w warunkach ogrodowych. Charakteryzuje się on unikalną konstrukcją, która składa się z czterech warstw materiału, co zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również elastyczność i łatwość w użyciu.

Pierwsza warstwa - warstwa wewnętrzna, wykonana z odpornego materiału, zapobiega wydobywaniu się wody na zewnątrz.

Druga warstwa - warstwa ochronna, zabezpiecza wąż przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Trzecia warstwa - warstwa wzmocnienia, zapewnia trwałość i wytrzymałość węża.

Czwarta warstwa - warstwa zewnętrzna, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i zarysowaniami.

Wąż ogrodowy odporny na promieniowanie UV

Zastosowanie technologii UV Ressistance wpływa na trwałość węża, a także pozwala na użytkowanie go o każdej porze dnia. Taka konstrukcja sprawia, że wąż ogrodowy zachowuje swoją wytrzymałość i elastyczność przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania i narażenia na działanie silnego słońca. Dzięki tej funkcjonalności wąż ogrodowy odporny jest na starzenie się materiału, blaknięcie koloru, czy pękanie.

Wąż ogrodowy z technologią Anti Algae

Technologia Anti Algae to innowacyjne rozwiązanie stosowane w wężach ogrodowych, które zapobiega rozwijaniu się glonów i innych organizmów wewnątrz węża. Dzięki temu, wąż ogrodowy zachowuje swoją przejrzystość, czystość wody, a przede wszystkim nie powoduje powstawania nieprzyjemnego zapachu i nie osłabia ciśnienia wody przepływającej przez niego.

Wąż ogrodowy odporny na niskie i wysokie temperatury - od -10°C do +50°C 

Wąż ogrodowy jest odporny na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu można używać go przez cały rok, bez ryzyka uszkodzeni

Wąż ogrodowy - najważniejsze cechy:

 • Lekki, wytrzymały wąż 4 warstwowy
 • Trwałe wzmocnienie wykonane z przędzy najwyższej jakości - oplot krzyżowy
 • Odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża
 • Ciśnienie rozrywające 20 bar
 • Zakres temperatur roboczych −10/+50°C
 • Doskonałe właściwości użytkowe nawet w niskich temperaturach

Dane techniczne

Kod producenta - 10-091
Długość - 15 m
Rozmiar węża - 1/2''
Przejdź do całego opisu

Opinie klientów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Zestaw zraszający z wężem ogrodowym 1/2” 15m Quattro
loader
Ładuję...

check-circle Dodano swoją recenzję do moderacji.

Zestaw zraszający z wężem ogrodowym 1/2” 15m Quattro
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 34,99 zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej
39,00 zł
Przewidywany czas wysyłki do
72h
Masz pytanie? Zadzwoń lub zamów ten produkt przez telefon. Nasi eksperci służą pomocą. Pokaż numer 787 036 056