Zraszacz pistoletowy do węża 1/2"-5/8" zestaw

Napisz opinię >
Nr kat 50-760

Opis produktu

Dane techniczne

Dane produktu:

  • Numer produktu: 50-760
  • Kod: 5907512606452
  • Producent: CellFast

Zraszacz prosty HYDRON to doskonały wybór do Twojego ogrodu

Zraszacz prosty, marki Cellfast przeznaczony jest do nawadniania trawników, ogrodów i upraw. Wyposażony jest w innowacyjną technologię ochrony przed mrozem. Przepływ, rodzaj i siłę strumienia wody można płynnie regulować odpowiednio do potrzeb - od delikatnej mżawki do silnego strumienia punktowego.

Zraszacz pistoletowy HYDRON

Zraszacz pistoletowy to innowacyjne narzędzie ogrodowe służące do nawadniania roślin. Jest to produkt o bardzo wszechstronnym zastosowaniu, który może być stosowany zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy balkonie. Zraszacz Hydron posiada pełną, płynną regulację strumienia, co umożliwia dostosowanie nawadniania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można wybierać między trybem mgiełki, prysznica czy strumienia wody, dzięki czemu można precyzyjnie kontrolować ilość i kierunek nawadniania. Uruchomienie zraszania następuje za pomocą przycisku, który daje też możliwość regulacji siły strumienia, a także zablokowania ustalonego strumienia wody.

System SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Przyłącze z gwintem wewnętrznym 3/4''

Przyłącze z gwintem wewnętrznym 3/4" umożliwia podłączenie węża ogrodowego do kranu lub innego akcesorium z gwintem zewnętrznym 3/4". Jest to standardowy rozmiar gwintu, który pasuje do większości kranów i akcesoriów ogrodowych.

Szybkozłącze STOP do węża ogrodowego

Szybkozłącze stworzone z tworzywa PC/ABS, a elemenety mechanizmu zaciskowego wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie wpływa na żywotność urządzenia. Szybkozłącze do węża ogrodowego ułatwia podłączanie i odłączanie węża od kranu lub innych akcesoriów ogrodowych, takich jak zraszacze czy pistolety ogrodowe. Szybkozłącze składa się z dwóch elementów: żeńskiego i męskiego, które można szybko i łatwo połączyć ze sobą. Łączenie odcinków węży, przy zastosowaniu dwójnika i szybkozłączek nie powoduje utraty ciśnienia wody.

Funkcja STOP - pozwala na wymianę zraszacza lub przerwanie zraszania bez konieczności zamykania ujęcia wody.

Szybkozłącze PRZELOT do węża ogrodowego

Ten element podobnie, jak szybkozłącze - stop, ułatwia podłączenie i odłączenie węża, różnica polega na tym, że w przypadku szybkozłącza - przelot, mamy dodatkową możliwość podłączenia drugiego węża lub innego akcesorium. Jest to szczególnie przydatne narzędzie w przypadku, gdy chcemy podłączyć dwa węże lub połączyć wąż z innym akcesorium ogrodowym. Szybkozłącze wykonane z tworzywa PC/ABS, a elementy mechanizmu zaciskowego ze stali nierdzewnej, szybkozłącze wyposażone w trzy zaciski.  Łączenie odcinków węży przy zastosowaniu dwójnika i szybkozłączek nie powoduje utraty ciśnienia wody.

Dane techniczne

Kod producenta - 50-760
Przejdź do całego opisu

Opinie klientów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Zraszacz pistoletowy do węża 1/2"-5/8" zestaw
loader
Ładuję...

check-circle Dodano swoją recenzję do moderacji.

Zraszacz pistoletowy do węża 1/2"-5/8" zestaw
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 24,99 zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej
39,00 zł
Przewidywany czas wysyłki do
24h
Masz pytanie? Zadzwoń lub zamów ten produkt przez telefon. Nasi eksperci służą pomocą. Pokaż numer 787 036 056