Wiertarki

Ładuję...

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Wiertarki – elektronarzędzia dla każdego

Wiertarki mogą sprawiać wrażenie skomplikowanych urządzeń, jednak są bardzo proste w obsłudze. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i podczas domowych remontów. W prezentowanej kategorii znajdziesz m.in. wiertarkę udarową, która doskonale poradzi sobie z twardymi materiałami. Dostarczane przez nas produkty, takie jak na przykład wiertarka stołowa, mają ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfortowe użytkowanie. W naszej ofercie znajdują się również poręczne wiertarki wyposażone w wyłącznik blokady do pracy ciągłej oraz ogranicznik głębokości wiercenia.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt, który pozwala na wykonanie otworów w materiałach takich jak metal, drewno czy plastik. Proste wiertarki domowe przydają się przy naprawach mebli i sprzętów codziennego użytku. Z ich pomocą możesz również samodzielnie zmontować drewniane meble czy też przewiercić deski w domowym warsztacie. Tego typu urządzenie polecane jest również dla początkujących majsterkowiczów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z remontem domu lub mieszkania. Są lekkie, proste w obsłudze i pozwolą zapoznać się ze wszystkimi tajnikami skutecznego wiercenia w różnych materiałach.

Kolejnym urządzeniem, jakie znajdziesz w naszej ofercie, jest wiertarka udarowa. To potężna maszyna o dużej mocy i solidnej konstrukcji. Warto ją mieć w swoim domowym warsztacie, zwłaszcza gdy planujesz poprowadzić nowe kable lub zawiesić meble na ścianie. To urządzenie, dzięki udarowi, z łatwością radzi sobie z twardymi materiałami, takimi jak beton, ceramika budowlana i inne tworzywa. Dzięki temu możesz zrywać za jej pomocą płytki czy przygotować wgłębienia w ścianie pod położenie instalacji elektrycznej. Modele tego typu używane są także przez profesjonalistów w czasie wielu prac remontowo-budowlanych.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia zarówno zasilane sieciowo, jak i wiertarki akumulatorowe. Każdy z tych rodzajów ma swoje zalety, dzięki którym nasi klienci są w stanie pracować bezpiecznie i skutecznie nad swoim projektami. Oferujemy także wiertarko-wkrętarki, czyli urządzenia, które łączą w sobie najlepsze cechy tych dwóch narzędzi. Z pewnością wśród naszej oferty znajdziesz elektronarzędzia, dzięki którym będziesz mógł zrealizować swoje plany czy też skutecznie przeprowadzić remont domu lub mieszkania.

Wszystkie zalety wiertarki

Gdy używasz wiertarki, możesz bez większego wysiłku wiercić otwory w różnych podłożach. Jednak to nie wszystko. Urządzenie to umożliwia montaż mebli, a także drewnianych elementów wyposażenia ogrodu, takich jak altanki, tarasy, a nawet baseny. Stosując właściwy rodzaj wierteł, przewiercisz także betonowe lub stalowe elementy. Dzięki odpowiednim końcówkom, wiertarki można zastosować również do mieszania farby lub szlifowania rozmaitych powierzchni. Dlatego też w Twoim warsztacie powinna jak najszybciej pojawić się duża lub mała wiertarka. Dzięki temu niestraszne będą Ci remonty oraz prace naprawcze, bez względu na ich rozmiar i poziom skomplikowania.

Jeżeli zdecydujesz się na wiertarkę przewodową, zapewni Ci ona dużą moc. Dzięki temu wszelkie prace remontowe wykonasz znacznie szybciej. Natomiast wiertarki akumulatorowe mogą być używane wszędzie, w każdych warunkach, ponieważ nie wymagają zasilania z gniazdka elektrycznego. Dlatego też są często wybierane przez ekipy budowlane, gdyż nie każdy plac budowy jest podłączony do miejskiej sieci elektrycznej. Sprawdzają się także podczas pracy w domu. Są to bardzo poręczne wiertarki, ze względu na to, że nie ograniczają Cię kable i możesz pracować wygodnie bez konieczności stosowania kłopotliwych przedłużaczy.

Zaletą wiertarek jest także możliwość stosowania różnych rodzajów wierteł. W naszej ofercie znajdziesz modele do pracy z drewnem, metalem, betonem, a także inne końcówki pozwalające na zwiększenie funkcjonalności Twojej wiertarki. Możesz za ich pomocą bardzo szybko wymieszać farbę czy też polerować rozmaite powierzchnie. Na przykład za pomocą otwornicy możesz wycinać otwory. A stosując diamentowe wiertła, możesz także wiercić w płytkach ceramicznych lub innych wyjątkowo twardych materiałach. Wiertła dostępne są w wielu rozmiarach i sprzedawane pojedynczo lub w praktycznych zestawach.

Kolejnym argumentem, przemawiającym na korzyść wiertarek, jest ich przystępna cena. Mała wiertarka do domowych zastosowań to koszt nieco powyżej 100 złotych. Oczywiście, jeżeli interesuje Cię profesjonalna wiertarka, to koszt takiego modelu będzie wyższy. Pamiętać trzeba jednak o tym, że koszt zakupu takiego urządzenia bardzo szybko się zwraca. Oferowane przez nas wiertarki to produkty znanych marek, dlatego też możesz być pewien ich jakości oraz trwałości. Gdy wybierzesz jedną z nich, z pewnością będzie Ci służyć przez długi czas.

Wiertarka to praktyczne narzędzie pracy

Urządzenie takie jak wiertarka ma szereg rozmaitych zastosowań. Po pierwsze, co jest oczywiste, możesz użyć jej do wiercenia otworów, w praktycznie każdym materiale. Bez względu na to, czy znajdujesz się w domu, na działce, czy też na placu budowy. Doskonale sprawdza się, gdy konieczne jest przygotowanie miejsc pod kołki rozporowe albo śruby montażowe. Jeżeli zastosujesz odpowiednią końcówkę, możesz także skuć ścianę, kafelki, przygotować miejsce pod gniazdko elektryczne lub inne większe elementy instalacji. Za pomocą wiertarki można także dokonać poszerzenia istniejących już otworów lub je pogłębić.

Wiertarka ręczna natomiast przyda się przy wykonywaniu precyzyjnych prac w modelarstwie oraz elektronice. Możliwość ręcznego sterowania prędkością i siłą wiercenia pozwala na bezpieczne wiercenie w delikatnych, a często drobnych elementach. Małe wiertła wiercą otwory w plastiku, drewnie i metalu tak samo dobrze, jak duże. Dlatego też wiertarka ręczna często stosowana jest przez rzemieślników lub hobbystów.

Natomiast duże, profesjonalne wiertarki wykorzystywane są przez ekipy remontowe, budowlane oraz różnego rodzaju instalatorów. Urządzenie takie pozwala szybko wywiercić otwór nawet w grubej ścianie, bez względu na materiał, z jakiego została ona wykonana. W połączeniu z długimi wiertłami możesz przewiercać stropy, podłogi i ściany na wylot, bez najmniejszego kłopotu. Przeprowadzenie okablowania lub rur na inny poziom domu wymaga zastosowania wiertarki z udarem. Narzędzie takie doskonale poradzi sobie także z tworzeniem bruzd w ścianie czy też wierceniem w kamieniu naturalnym.

Bez względu na to, z jakiego powodu poszukujesz wiertarki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń zebranych w tej kategorii. Znajdziesz tutaj modele zarówno dla amatorów, jak i urządzenia dla profesjonalistów. Niektóre z nich są zasilane z sieci, a inne za pomocą wymiennych akumulatorów. Oferujemy także różnego rodzaju akcesoria niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego korzystania z wiertarek. Wszystko to dostępne jest w atrakcyjnych cenach, a zamówienia naszych klientów realizujemy szybko i sprawnie.

Wybierz wiertarkę dla siebie, a nie będziesz żałował!