Zestaw Zraszający Wąż YACHT PRESTIGE 1/2" 20m 5-warstw Cellfast

Napisz opinię >
Nr kat 13-390

Opis produktu

Dane techniczne

Najważniejsze parametry:

 • Długość: 20 m
 • Średnica: 1/2''
 • Ilość warstw węża: 5
 • Technologie: UV Resistant, Anti Algae, Super Flexi, Cd Ba Pb FREE
 • Ciśnienie rozrywające: 30 bar
 • Zakres temperatur: -20°C / +60°C
 • Oplot trykotowy ATS
 • ATS - Anti Twist System (wąż nieskrętny)
 • W skład zestawu wchodzi: Wąż, zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny, szybkozłącze STOP i przelot, przyłącze, uchwyt do węża

⭐️⭐️Sprawdź, jak skutecznie zoptymalizować podlewanie ogrodu za pomocą naszych szybkozłączy⭐️⭐️

https://www.youtube.com/watch?v=-rMLf6Ot3tI

✔️Wąż ogrodowy YACHT PRESTIGE™

5-warstwowy wąż ogrodowy 1/2" nieskręcający się z serii YACHT PRESTIGE™ wzmocniony oplotem trykotowym to niezbędne wyposażenie każdego ogrodu, działki, sadu, gospodarstwa. Można stosować go do podlewania ogrodu, trawnika, mycia auta, mebli ogrodowych, napełniania basenów, bądź zbiorników wodnych, oraz wielu innych czynności.

Wąż ogrodowy 1/2'' jest łatwy w użyciu i może być używany z różnymi akcesoriami ogrodowymi, takimi jak pistolety do podlewania, zraszacze czy końcówki.

⭐️25 lat gwarancji w warunkach prawidłowej eksploatacji⭐️

Producent zapewnia długoletnią gwarancję na wąż ogrodowy w warunkach prawidłowej eksploatacji.

✔️Wąż ogrodowy 5-warstwowy

Wąż ogrodowy 5-warstwowy to innowacyjny produkt, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom jak najlepszej jakości i wytrzymałości. Wąż ten składa się z pięciu warstw, które są odpowiedzialne za różne funkcje i cechy produktu.

❇️Pierwsza warstwa - warstwa zewnętrzna, zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wpływem czynników atmosferycznych, promieniowaniem UV i zarysowaniami.

❇️Druga warstwa - warstwa wzmocnienia z oplotem trykotowym ATS, zapewnia trwałość, odporność na rozciąganie i wytrzymałość węża.

❇️Trzecia warstwa - to oplot z tkaniny poliestrowej, który nadaje wężowi dodatkową wytrzymałość i elastyczność.

❇️Czwarta warstwa - warstwa z miękkiego tworzywa PVC, która zapewnia swobodny przepływ wody i minimalizuje tarcie.

❇️Piąta warstwa - warstwa wewnętrzna, wykonana z odpornego materiału, nadającego się do kontaktu z żywnością, zapobiega wydobywaniu się wody na zewnątrz. Jest bezpieczna dla roślin, nie wpływa na skład wody. 

✔️Wąż ogrodowy o średnicy 1/2''

Średnica węża 1/2 cala zapewnia wystarczającą przepustowość wody, aby umożliwić efektywne podlewanie. Wąż ogrodowy 1/2" jest sprzedawany w rolkach o różnych długościach, dzięki czemu można go łatwo przechowywać i transportować.

✔️Zestaw zraszający 1/2''

Zestaw zraszający z wężem to praktyczny produkt, który umożliwia łatwe nawadnianie dużych powierzchni, takich jak trawniki, ogrody czy pola uprawne. Składa się z węża ogrodowego oraz zraszacza, który równomiernie rozprowadza wodę na powierzchni, a także złączek umożliwiających połączenie ze sobą produktów.

☀️❄️Wąż ogrodowy odporny na niskie i wysokie temperatury - od -20°C do +60°C ☀️❄️

Wąż ogrodowy jest odporny na działanie niskich i wysokich temperatur, dzięki czemu można używać go przez cały rok, bez ryzyka uszkodzenia.

⭕️ATS - Anti Twist System - nieskręcający się wąż ogrodowy ⭕️

Wąż nie plącze się podczas użytkowania, dzięki zastosowaniu specjalnych technologii produkcji oraz materiałów, które umożliwiają swobodne przepływanie wody przez wąż, bez jego skręcania się. Nieskręcający się wąż ogrodowy jest bardzo wygodnym rozwiązaniem podczas prac ogrodowych, ponieważ użytkownik nie musi poświęcać czasu i energii na rozplątywanie zatkanych węży, czy przestawianie ich w celu uniknięcia skręcania. Funkcjonalność ta zapobiega tworzeniu się supłów blokujących strumień wody, a także powodujących mechaniczne uszkodzenia węża. 

☀️Wąż ogrodowy odporny na promieniowanie UV☀️

Zastosowanie technologii UV Ressistance wpływa na trwałość węża, a także pozwala na użytkowanie go o każdej porze dnia. Taka konstrukcja sprawia, że wąż ogrodowy zachowuje swoją wytrzymałość i elastyczność przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania i narażenia na działanie silnego słońca. Dzięki tej funkcjonalności wąż ogrodowy odporny jest na starzenie się materiału, blaknięcie koloru, czy pękanie.

☘️Wąż ogrodowy z technologią Anti Algae☘️

Technologia Anti Algae to innowacyjne rozwiązanie stosowane w wężach ogrodowych, które zapobiega rozwijaniu się glonów i innych organizmów wewnątrz węża. Dzięki temu, wąż ogrodowy zachowuje swoją przejrzystość, czystość wody, a przede wszystkim nie powoduje powstawania nieprzyjemnego zapachu i nie osłabia ciśnienia wody przepływającej przez niego.

✨Cd, Ba, Pb Free - bezpieczny dla żywności✨

Wąż wolny jest od kadmu, baru i ołowiu, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy i możliwości zastosowania tego produktu. Ponadto warstwa wewnętrzna węża nadaje się do kontaktu z żywnością, co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym urządzeniem. 

⚡️Wąż ogrodowy z oplotem trykotowym ⚡️

Wąż ogrodowy z oplotem trykotowym wykonany został z materiałów o wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i wytrzymałość w trudnych warunkach zewnętrznych.

Oplot trykotowy to rodzaj plecionki, w której poszczególne warstwy łączą się ze sobą w sposób skręcony, dzięki czemu materiał jest bardziej odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

✅Zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny ERGO

Sprawdź, jaki zraszacz będzie odpowiedni do Twojego ogrodu

https://www.youtube.com/watch?v=tNtqakJPuaM

Wysokiej klasy, ergonomiczny, wielofunkcyjny zraszacz pistoletowy z bezstopniową regulacją strumienia, dzięki czytelnym oznaczeniom wybór odpowiedniego rodzaju strumienia jest zdecydowanie łatwiejszy. Strumień wody możesz ustawić od silnego punktowego, przez delikatną mgiełkę, do mocnego prysznicowego i delikatnego prysznicowego.

System SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami.

System HANG UP™ pozwala na odwieszenie zraszacza w dowolnym miejscu.

✅Szybkozłącze - stop ERGO do węża ogrodowego

Szybkozłącze z trzema zaciskami, wyposażone w wewnętrzny mechanizm STOP - pozwala na wymianę zraszacza lub przerwanie zraszania bez konieczności zamykania ujęcia wody. Wydłużony mechanizm zacisku pozwala na precyzyjne połączenie z wężem. Elementy mechanizmu zaciskowego wykonane ze stali nierdzewnej.

✅Szybkozłącze - przelot ERGO do węża ogrodowego

Szybkozłącze przelot z trzema zaciskami, wyposażone w wydłużony mechanizm zacisku, który pozwala na precyzyjne połączenie z wężem. Elementy mechanizmu zaciskowego wykonane ze stali nierdzewnej.

✅Przyłącze uniwersalne z gwintem wewnętrznym 

Przyłącze posiada ergonomiczny kształt, co pozwala szybko i wygodnie zamontować je do ujęcia wody. Pasuje do kranu z gwintem: 1/2", G3/4" i G1". Wykonane z tworzywa ABS.

✅Uchwyt do węża

Do zestawu dołączony jest również wygodny uchwyt do spinania, przenoszenia i zawieszania węża.

Wąż ogrodowy - najważniejsze cechy:

 • 5-warstwowy wąż
 • Nieskręcający się, odporny na powstawanie supłów blokujących strumień wody
 • Oplot trykotowy ATS
 • Warstwa wewnętrzna z tworzywa nadającego się do kontaktu z żywnością
 • Wyjątkowo odporny na działanie słonej wody i promieni UV
 • Odporny na osadzanie glonów wewnątrz węża
 • Wolny od kadmu, baru i ołowiu
 • Wolny od ftalanów
 • O obniżonej migracji
 • Zakres temperatur −20/+60°C
 • Długoletnia gwarancja w warunkach prawidłowej eksploatacji

W skład zestawu wchodzi:

 • Wąż YACHT ATSV™
 • Zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny ERGO
 • Szybkozłącze - stop ERGO
 • Szybkozłącze - przelot ERGO
 • Przyłącze uniwersalne z gwintem wewnętrznym ERGO
 • Uchwyt do spinania, przenoszenia i zawieszania węża

?Wąż ogrodowy wolny od ftalanów?

Wąż ogrodowy wolny od ftalanów został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników i środowiska. Ftalany to grupa substancji chemicznych wykorzystywanych w produkcji wielu materiałów, w tym węży ogrodowych. Niestety, mogą być one szkodliwe dla zdrowia człowieka i wpływać negatywnie na środowisko naturalne. Wąż ogrodowy wolny od ftalanów jest wykonany z bezpiecznych dla zdrowia i środowiska materiałów.

⭐️Wąż ogrodowy o obniżonej migracji⭐️

Wąż ogrodowy o obniżonej migracji to produkt, który został zaprojektowany z myślą o minimalizowaniu migracji szkodliwych substancji chemicznych z węża do wody i ziemi podczas podlewania ogrodu. Takie substancje mogą mieć negatywny wpływ na środowisko oraz na zdrowie ludzi i zwierząt.

Dane techniczne

Marka - Cellfast
Kod producenta - 13-390
Długość - 20 m
Przejdź do całego opisu

Opinie klientów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Zestaw Zraszający Wąż YACHT PRESTIGE 1/2" 20m 5-warstw Cellfast
loader
Ładuję...

check-circle Dodano swoją recenzję do moderacji.

Zestaw Zraszający Wąż YACHT PRESTIGE 1/2" 20m 5-warstw Cellfast
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 189,99 zł
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej
39,00 zł
Przewidywany czas wysyłki do
72h
Masz pytanie? Zadzwoń lub zamów ten produkt przez telefon. Nasi eksperci służą pomocą. Pokaż numer 787 036 056