Wkrętarki

Ładuję...

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Wkrętarki – co warto o nich wiedzieć?

Wkrętarki to modne ostatnio elektronarzędzia. Dzieje się tak dlatego, że coraz więcej klientów decyduje się samodzielnie przeprowadzić remonty lub naprawy w swoich domach i mieszkaniach. Umożliwiają to skuteczne i proste w obsłudze narzędzia, takie jak wkrętarki. Dzięki temu praktycznemu urządzeniu można naprawić niedziałający sprzęt, obluzowaną nogą od stołu lub opadające drzwiczki od szafki w kuchni. Dlatego też dla naszych klientów przygotowaliśmy kategorię, w której znajdują się wkrętarki oraz najpotrzebniejsze do nich akcesoria.

W naszej ofercie znajduje się wiele typów i modeli wkrętarek. Możesz zdecydować się na zakup samego urządzenia lub kompletnego zestawu z walizką transportową oraz akcesoriami takimi jak: dodatkowe baterie, ładowarki, (gdy chodzi o wkrętarki akumulatorowe) bity, wiertła i przedłużacze. Dzięki temu poradzisz sobie z wszelkiego rodzaju usterkami czy też pracami remontowymi. Oferujemy modele zasilane bateryjnie oraz za pomocą kabla zasilającego. W kategorii tej znajdziesz zarówno małe wkrętarki, jak i też profesjonalne urządzenia z funkcją udaru. Dlatego też, bez względu na to, jakiego rodzaju urządzenia szukasz, możesz być pewien, że znajdziesz je w naszym sklepie.

Małe wkrętarki są zazwyczaj zasilane za pomocą wymiennych akumulatorów. Urządzenie takie wymaga naładowania i może być używane przez kilka godzin. Dokładny czas pracy zależy od wielu czynników, takich jak pojemność akumulatora lub częstotliwość użytkowania. Dzięki zastosowaniu akumulatorów możliwa jest praca poza zasięgiem gniazdka. Na przykład na dworze, przy samochodzie, na budowie albo przy remoncie mieszkania, bez konieczności podłączenia wkrętarki do prądu. Jest to praktyczne rozwiązanie, doceniane zwłaszcza przez osoby posiadające domki letniskowe lub działki, gdzie nie zawsze dociera prąd.

Większe urządzenia, takie jak wkrętarka z udarem, wymagają najczęściej korzystania z sieci elektrycznej. Jednak ograniczony zasięg działania rekompensuje w ich przypadków duża moc. Wiele modeli doskonale radzi sobie z wierceniem w trwałych materiałach takich jak beton czy metal. Pamiętaj tylko o wymianie bitów na wiertło, by wkrętarka mogła prawidłowo pracować. Udar sprawia także, że odkręcanie starych śrub jest prostsze i szybsze niż w przypadku zastosowania zwykłej wkrętaki.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dlatego wybierając elektronarzędzia z tej kategorii, możesz być pewien, iż na długo z Tobą pozostaną.

Dobra wkrętarka – czyli jaka?

Urządzenie takie jak domowa wkrętarka nie musi mieć bardzo dużej mocy, aby działać skutecznie. Wystarczy, że wartość ta będzie mieścić się w zakresie od 500 do 600 W. Taka moc pozwoli na skręcanie mebli czy też montowanie płyt kartonowo-gipsowych. Natomiast wkrętarki przeznaczone na budowę lub bardzo intensywnie użytkowane powinny dysponować znacznie większą mocą, w granicach od 700 do 800 W. Zaletą dużej mocy jest nie tylko wydajniejsza praca, ale także możliwość długiego używania wkrętarki bez jej przegrzania lub wystąpienia usterki. Wkrętarki udarowe mają największą moc, przekraczającą 1000 W.

Jako domowa wkrętarka doskonale poradzi sobie każdy model akumulatorowy o napięciu powyżej 13 V. Jest to wartość wystarczająca, aby skutecznie pracować, a jednocześnie nie rozładowywać zbyt szybko baterii. W naszej ofercie znajdziesz modele, które w zestawie mają dwie baterie. Pozwoli to na ciągłą pracę, nawet gdy jeden z akumulatorów się rozładuje. Takie urządzenie cechuje się także kompaktowymi rozmiarami, co pozwala na wygodne jej przechowywanie, a także umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Małe wkrętarki są także łatwe w transporcie, ze względu na niewielką wagę i kompaktowe rozmiary.

A może jesteś zainteresowany profesjonalnym narzędziem dla ekip budowlano-remontowych? W takim razie powinna zainteresować Cię wkrętarka sieciowa. Dzięki zasilaniu z sieci elektrycznej urządzenia tego typu dysponują dużą mocą. Dlatego też poradzą sobie z trudnymi zadaniami na placu budowy, a także podczas remontu domu lub mieszkania. Dobra wkrętarka sieciowa pozwala na regulację szybkości obrotów. Może być także wyposażona w diodę LED. Jej zadaniem jest doświetlanie miejsca pracy. Włącza się automatycznie po naciśnięciu spustu urządzenia. Takie udogodnienie spotyka się także w modelach akumulatorowych.

Zaletą wkrętarek jest także możliwość szybkiej ich zmiany w inne narzędzia. Za pomocą wielu nakładek możesz wiercić, szlifować czy też polerować różne materiały. W naszej ofercie znajdują się otwornice, wiertła oraz inne końcówki, dzięki którym możesz zwiększyć funkcjonalność Twojej wkrętarki. Są to produkty uniwersalne, które będą pasować do każdego modelu, bez względu na jego producenta. Dlatego też nie musisz przejmować się, czy wybrane przez Ciebie akcesorium jest właściwe, czy nie. Wielofunkcyjność sprawia, że nawet miniwkrętarka może okazać się jedynym elektronarzędziem, jakiego będziesz potrzebował.

Do czego możesz wykorzystać wkrętarkę?

Jak sama nazwa urządzenia sugeruje, jego główną funkcją jest wkręcanie. Warto zapewnić sobie szeroki zakres możliwości na tym polu. Dlatego też dobrze jest zainwestować w różnego rodzaju bity. Na przykład, kupując model sześciokątny, możesz użyć narzędzia do montażu mebli. Ręczne dokręcanie śrub może być czasochłonne, zwłaszcza przy manipulowaniu dużymi meblami. Wkrętarka pozwala znacznie szybciej dokonać montażu. Za jej pomocą można również zdemontować uszkodzone meble lub inne przedmioty, np. wymagające naprawy.

Jednak to nie jedyne zastosowanie tego narzędzia. Jest jeszcze kilka nie tak bardzo oczywistych. Ich znajomość pozwoli Ci na szybsze zakończenie remontu lub skrócenie czasu wykonywania żmudnych czynności.

Po użyciu głowicy szlifierskiej za pomocą wkrętarki można wygładzić płaskie i nierówne powierzchnie. Nie ma więc potrzeby inwestowania w osobny sprzęt. Oczywiście to rozwiązanie spełni oczekiwania tych, którzy niezbyt często wykonują tego rodzaju prace. Zadania takie jak usuwanie rdzy czy też starej powłoki malarskiej nie stanowią dla wkrętarki żadnego problemu. Możesz także zainstalować wymienne tarcze polerskie i nadawać różnym przedmiotom elegancki połysk.

Kolejnym zastosowaniem wkrętarki może być mieszanie farb, cementu oraz wszelkiego rodzaju innych zapraw. Jednak w tym celu należy zakupić specjalną końcówkę. Pamiętaj, aby po skończonej pracy dokładnie ją wyczyścić. Aby uzyskać jednorodność i jednolitość koloru farby czy też zaprawy murarskiej konieczne jest dokładne wymieszanie. Wykonywanie tego ręcznie może być męczące, dlatego warto posłużyć się wkrętarką, co znacznie przyspieszy pracę.

Są to tylko niektóre przykłady zastosowań oferowanych przez nas wkrętarek. Ty sam z pewnością znasz jeszcze wiele innych. Żeby móc je wykonać, najlepiej wybierz model dla siebie z naszego asortymentu. Z pewnością będziesz zadowolony z jego parametrów technicznych oraz wydajności. Nie czekaj, znajdź twoją wkrętarkę już teraz!