Noże

Ładuję...

Liczba produktów: 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Noże monterskie i wielofunkcyjne – gwarancja szybkiego i skutecznego cięcia

Noże monterskie i wielofunkcyjne to kompaktowe akcesoria, które wykorzystasz do cięcia różnych materiałów. Produkty te znajdą wiele zastosowań w domu. Posłużą zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Nożyki metalowe są niezbędne w każdym przydomowym warsztacie, w trakcie remontów, a także na co dzień. Oferujemy akcesoria, których ostrze chowa się w rękojeści, gdy nie jest używane.

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi noże monterskie dla elektryków. Oferujemy też modele, z których skorzystasz podczas remontu, na przykład do cięcia tapety. Wybieraj spośród akcesoriów o różnej szerokości ostrza.

Oferujemy również wymienne ostrza. Dzięki nim nie musisz wymieniać całego akcesorium. Noże z wymiennymi końcówkami służą na długo. Dzięki możliwości wymiany ostrza zawsze perfekcyjnie spełniają swoje funkcje, zapewniając precyzję i szybkość podczas wykonywania cięcia. Możesz zdecydować się na pakiet z ostrzami wykonanymi ze stali węglowej.

Odkryj zalety noży monterskich i wielofunkcyjnych

Noże monterskie dla elektryków mają w pełni izolowane ostrze. Dzięki temu zabezpieczą Cię przed porażeniem prądem w trakcie pracy. Oferujemy modele dla elektryków, które zapewniają komfort podczas pracy. Przeznaczone dla nich noże monterskie są wyposażone w wyprofilowaną rękojeść, która gwarantuje wygodny chwyt. Akcesorium nie będzie wyślizgiwało się z dłoni.

Zdecyduj się na model z kapturem ochronnym, który zabezpiecza ostrze w trakcie transportu. Chroni Cię też przed skaleczeniem, na przykład podczas wyjmowania monterskiego noża z torby. Ostrza modelu dla elektryków są precyzyjnie wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia sprawne cięcie.

W naszym asortymencie znajdziesz noże z wymiennymi końcówkami. Dostępne są modele, które umożliwiają wymianę ostrza bez użycia narzędzi. Noże wielofunkcyjne możesz zawiesić na pasku. Wystarczy, że zdecydujesz się na model z otworem w rękojeści. Takie rozwiązanie jest wygodne, jeśli chcesz pracować na wysokości.

Oferujemy noże robocze wyposażone w trzpień, który jest w pełni metalowy. Cechuje się on długą żywotnością, nawet jeśli jest wykorzystywany do wymagających cięć. Możesz zdecydować się też na nóż składany z ostrzem ze stali premium. Dzięki jej wykorzystaniu akcesorium jest odporne na korozję i ścieranie. Ostrze pozostaje więc ostre na dłużej.

Jakie jest zastosowanie noży monterskich i wielofunkcyjnych?

Metalowy nożyk znajdzie zastosowanie w każdym domu. Przy jego pomocy otworzysz przesyłki czy rozpakujesz meble. Sprawnie rozetniesz nie tylko karton, lecz także folię bąbelkową. Akcesorium jest też pomocne podczas pakowania przesyłek. Przydaje się więc w sklepach, które sprzedają przez internet.

Nożyk wykorzystasz podczas wykonywania prac DIY oraz w trakcie remontów. Możesz ciąć nim tapetę, a także dociąć elastyczną wykładzinę PCV. Znajdzie też zastosowanie podczas zdobienia mebli okleiną.

Noże robocze są ważnym elementem wyposażenia walizki wielu profesjonalistów. Sprawdzają się dla elektryków – są przeznaczone do odizolowywania kabli miedzianych i aluminiowych. Będą odpowiednie do jedno- i wielożyłowych kabli, które mają izolację wykonaną z gumy i polwinitu. Przy pomocy nożyka błyskawicznie zdejmiesz izolację z przewodów.

Nożyki metalowe posłużą podczas cięcia styropianu. Przy pomocy ostrza możesz też delikatnie zaznaczyć sobie linię cięcia grubszego materiału. Wystarczy, że nie będziesz dociskać akcesorium, a dodatkowo zastosujesz linijkę, dzięki której uzyskasz linię prostą.