NARZĘDZIA

Ładuję...

Liczba produktów: 286

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 286

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Narzędzia ręczne przydatne podczas remontu i nie tylko

Narzędzia są niezastąpione przy realizowaniu prac budowlanych oraz remontowych. Pod pojęciem narzędzi ręcznych rozumie się niezbędne elementy wyposażenia każdego warsztatu pracy. Modele użytkuje się przy użyciu siły rąk własnych. Nie dysponują one źródłem zasilania.

W każdym domu, warsztacie czy magazynie powinny znajdować się wytrzymałe narzędzia ręczne. Żadne miejsce pracy nie mogłoby ich istnieć bez nich. Narzędzia do warsztatu występują również w zestawach, które dostępne są w poręcznych walizkach. Wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie Allemen, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadają ergonomiczne uchwyty, przez co idealnie dopasowują się do kształtu dłoni.

Narzędzia ręczne cenione są przez naszych klientów głównie ze względu na to, że są funkcjonalne i proste w obsłudze. Posługiwanie się nimi nie wymaga użycia skomplikowanej wiedzy, jedynie użycia odpowiedniej siły. Ponadto ręczne narzędzia do domu mogą być wykorzystywane także w miejscach, gdzie nie ma dostępu do zasilania elektrycznego.

Jakie narzędzia ręczne znajdziesz w Allemen?

W trakcie wykonywania prac remontowych, budowlanych czy wykończeniowych odpowiednie narzędzia to podstawa. Koniecznie zapoznaj się z asortymentem Allemen, w którym znajdziesz profesjonalne narzędzia w atrakcyjnej cenie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie młotki, wkrętarki, klucze, kombinerki oraz miarki. Są to narzędzia do domu i do warsztatu. Dzięki nim będziesz w stanie samodzielnie naprawić wiele usterek, oszczędzając przy tym gotówkę.

A więc co powinno się znaleźć w Twoim warsztacie? Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie Ci wbić gwóźdź, a do tego potrzebujesz młotka. Warto wybrać model zaopatrzony w trzonek pokryty gumą, gdyż nie wyślizguje się ze spoconych dłoni.

Do wyciągania elementów stałych z różnych powierzchni przydają się szczypce i kombinerki. Świetnie sprawdzają się zarówno przy usuwaniu gwoździ, jak i przecinaniu drutów. Bardzo często, a nawet codziennie są wykorzystywane w pracach przy instalacjach elektrycznych.

Do nacinania otulin oraz przecinania miedzianych łączy znakomicie rolę swoją spełnia nóż monterski. Sierpak posłuży Ci również do cięcia kwiatów, tektury, rozcinania worków itd.

Sklep z narzędziami Allemen posiada szeroki wybór kluczy oraz nasadek udarowych. Klucz płasko-oczkowy, przegub do grzechotek, klucz nastawny do rur czy klucz szwedzki nastawny typ S – wszystko to znajdziesz pojedynczo lub możesz nabyć zestaw narzędzi.

Ręczne narzędzia wielofunkcyjne, które ułatwią Ci pracę

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ręczne narzędzia dostępne od ręki w Allemen przeznaczone są dla domowych majsterkowiczów oraz profesjonalistów w swoim fachu. Mowa tutaj o elektrykach, hydraulikach, mechanikach samochodowych, wulkanizatorach i nie tylko. Zestaw narzędzi ręcznych sprawdzi się w każdej branży, zwłaszcza w remontowo-budowlanej.

Wkrętarki i śrubokręty – bez nich nie obejdzie się żadna skrzynka narzędziowa. A może zwróciłeś uwagę na wielofunkcyjny młotek ciesielski, który z jednej strony ma tępo zakończoną stronę służącą do wbijania, a z drugiej strony jest zakończony podobnie jak łom? Do prostowania zagiętej blachy i podczas prac stolarskich lub montażowych z pewnością przyda Ci się młotek blacharski w całości wykonany z gumy.

Musisz wykręcić śrubę, a ona ani nie drgnie? W tym przypadku przychodzą Ci z pomocą klucze płaskie lub płasko-oczkowe. Cechują się bardzo dużą wytrzymałością i relatywnie niską ceną. Natomiast wszędzie tam, gdzie wymagana jest siła i precyzja, przydadzą Ci się kombinerki oraz szczypce.

To tylko niektóre przykładowe narzędzia ręczne, które możesz zakupić w naszym sklepie. Posegregowaliśmy je w kategoriach, abyś mógł szybciej znaleźć interesujący Cię produkt. Dajemy Ci gwarancję, że wszystkie narzędzia ręczne, które oferujemy, spełniają normy jakości i zostały wykonane z bezpiecznych, a zarazem trwałych materiałów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań i wątpliwości służymy fachowym doradztwem.