Poziomice laserowe

Ładuję...

Liczba produktów: 19

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 19

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Poziomice laserowe – pomoc podczas prac remontowych

Klasyczne poziomice wciąż są lubiane, jednak coraz większą popularnością cieszą się modele z laserową wiązką. Są one przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów. Sprawdzą się też dla amatorów, którzy chcą w jak największym stopniu samodzielnie wykonać gruntowny remont domu i zrobić to możliwie najdokładniej.

Poziomice laserowe są pozbawione libelki – zamiast niej mają laserową wiązkę. Żeby dobrze wykorzystać urządzenie, konieczne jest unieruchomienie go. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz też statywy.

Poziomica laserowa występuje w wersji krzyżowej. Ma on zamiast jednej wiązki dwie, które są do siebie prostopadle ułożone. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas malowania ścian czy wieszania mebli.

Poznaj zalety poziomicy laserowej

Poziomice laserowe wyświetlają jasną wiązkę, która jest bardzo dobrze widoczna. Jeśli pracujesz w mocno oświetlonym pomieszczeniu, przydatny może się okazać detektor. Oferujemy poziomice, które współpracują z takim sprzętem. Detektor sprawia, że wiązka staje się lepiej widoczna w przypadku dalekich odległości lub pracy w bardzo jasnych warunkach. Element zwiększa więc funkcjonalność poziomicy.

Laserowa poziomica występuje w wersji z akumulatorem. Jest on wymienny. Gdy się rozładuje, możesz łatwo wymienić element, a ten poprzedni podłączyć do ładowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz przestojów podczas pracy. W naszej ofercie znajdziesz też modele zasilane kilkoma bateriami AA.

Poziomica laserowa krzyżowa charakteryzuje się długą żywotnością. Oferujemy urządzenia, które mają specjalną, odporną na ścieranie obudowę. Dobrze zabezpiecza ona najważniejszą część sprzętu przed zniszczeniem. Poziomica z laserową wiązką występuje w wersji z obudową o szczelności IP65 oraz testowaną na upadek z wysokości nawet 2 m. Tak solidna, dokładna poziomica posłuży Ci w pracy wielokrotnie.

Poziomica laserowa krzyżowa jest dostępna w wersji z walizką. Takie urządzenie będzie Ci łatwiej transportować. Walizka jest przydatna dla profesjonalistów. Przyda się jednak także amatorom – w niej łatwiej przechować sprzęt w przydomowym garażu. Poziomica laserowa samopoziomująca jest łatwa w obsłudze. Oferujemy urządzenia, które obsłużysz przy pomocy dwóch przycisków. Możesz zdecydować się na model z zaczepem montażowym na ścianę.

Istnieje też urządzenie, którego nazwa to poziomica elektroniczna. Akcesorium charakteryzuje się nieskomplikowaną konstrukcją i łatwością obsługi. Poziomica elektroniczna jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami i wodą – stopień ochrony to IP65.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu poziomicy laserowej

Z poziomicy laserowej skorzystasz podczas prac remontowo-budowlanych. Urządzenie doskonale sprawdzi się do wyznaczania linii pod ścianki działowe. Znajdzie też zastosowanie podczas malowania ścian. Kiedy chcesz zostawić biały pasek w górnej części, przymocuj tam taśmę malarską. Zrobisz to precyzyjnie, jeśli zastosujesz laser. Poziomica pomoże Ci też podczas tapetowania wnętrza, na przykład gdy planujesz wykonać boazerię angielską. Idealnie wyznaczysz linię, w której będzie kończyć się sztukateria, a zaczynać tapeta.

Laserową poziomicę wykorzystasz też podczas montażu szafek, na przykład w kuchni. Możesz od razu wyznaczyć dłuższą, jedną linię, co ułatwi pracę. Urządzenie sprawdzi się podczas wieszania dekoracji. Wyobraź sobie, że chcesz przymocować obok siebie trzy duże plakaty w ramkach. Taki tryptyk będzie Ci łatwiej stworzyć z laserowym niż tradycyjnym modelem poziomicy.