Suwmiarki

Ładuję...
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Suwmiarki – podstawowe narzędzie pomiarowe

Suwmiarka to akcesorium, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie. Pozwoli Ci wykonać dokładne pomiary. Oferujemy modele analogowe o długości pomiarowej 150 lub 200 mm. Dostępne są też suwmiarki elektroniczne, które gwarantują przyspieszony odczyt. Modele z wyświetlaczem również są dostępne w wersji o długości pomiarowej 150 lub 200 mm.

Suwmiarki są przydatne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Przydają się w trakcie skomplikowanych prac i drobnych napraw. Dostępne akcesoria mają różne funkcje, dlatego sprawdzą się podczas wielu zadań. Przy ich pomocy wykonasz pomiar zewnętrzny i pomiar wewnętrzny. Profesjonalne suwmiarki pozwolą Ci również dokonać pomiaru głębokości i wysokości. W naszym asortymencie nie brakuje modeli wyposażonych w rysik. Wybieraj spośród produktów marek, które od kilkudziesięciu lat dostarczają wysokiej jakości akcesoria do warsztatu.

Dowiedz się więcej o zaletach suwmiarek

Oferujemy suwmiarki elektroniczne i tradycyjne wykonane z hartowanej stali nierdzewnej. Materiał charakteryzuje się odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nawet intensywnie wykorzystywana suwmiarka posłuży Ci na długo. Powierzchnia z podziałkami jest chromowana na matowo. Podziałki i cyfry są czytelne, pozostaną widoczne przez lata. Dzięki temu masz pewność, że suwmiarka w tradycyjnej wersji będzie długo spełniała swoje funkcje.

Akcesoria są łatwe w użyciu. Dostępne są modele ze śrubą blokującą, dzięki której suwmiarka nie rozsunie się sama. Śruba ułatwi Ci porównanie wymiarów dwóch przedmiotów. Suwmiarka w wersji cyfrowej bardzo przyspiesza pracę. Nie musisz odczytywać wyniku z podziałki. Precyzyjny pomiar dostrzeżesz na czytelnym wyświetlaczu. Możesz odczytać wynik zarówno w milimetrach, jak i calach. Wystarczy, że wykorzystasz jeden przycisk, żeby zmienić jednostkę długości.

Funkcja automatycznego wyłączania zapobiega zbyt szybkiemu zużyciu baterii. Oferujemy akcesoria, które mają w komplecie etui. Takie opakowanie na suwmiarkę ułatwia przechowywanie jej i transportowanie.

Poznaj zastosowanie suwmiarek

Suwmiarka cyfrowa czy manualna znajdą wiele zastosowań w przydomowym warsztacie oraz podczas drobnych napraw w domu. Przy pomocy akcesorium możesz dokonać pomiaru kawałków drewna, na przykład kantówek. To przydatne, kiedy konstruujesz coś z naturalnego surowca. Suwmiarka elektroniczna lub manualna posłuży Ci również do zmierzenia otworu. Do tego celu trzeba zastosować mniejsze szczęki, które umieścisz w otworze.

Suwmiarki elektroniczne i tradycyjne przydają się też do wykonania pomiaru gwintu, rury czy śruby. Znajdą zastosowanie w warsztacie samochodowym. Akcesorium wykorzystasz do skontrolowania grubości tarcz hamulcowych. Suwmiarkę zastosujesz, żeby zmierzyć głębokość bieżnika.

Istnieje również suwmiarka zegarowa. Ten rodzaj akcesorium charakteryzuje się precyzyjnym odczytem. Zegarowy model jest wyposażony w specjalny czujnik. Akcesorium zapewnia szybki odczyt, ale trzeba pamiętać, że mechanizm tego narzędzia jest bardziej skomplikowany.