Chemia ogrodowa

Ładuję...

Liczba produktów: 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Liczba produktów: 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
darmowa-dostawa-allemen darmowa-dostawa-allemen

Chemia ogrodowa – dzięki niej możesz cieszyć się piękniejszą roślinnością

Regularne podlewanie i wybranie odpowiedniego stanowiska dla roślin to nie wszystko, o co musisz zadbać, żeby cieszyć się ich intensywnym wzrostem. Często potrzebne są preparaty wspomagające. Środki te sprawiają, że rośliny porastające ogród stają się odporne na choroby i lepiej kwitną.

W naszym asortymencie znajduje się chemia ogrodowa, dzięki której będzie Ci o wiele łatwiej zadbać o wygląd posesji. Produkty sprawdzą się do używania w przydomowym ogrodzie lub na działce rekreacyjnej.

Preparaty są przeznaczone do stosowania przez wiele miesięcy w roku. Oferujemy produkty, które możesz wykorzystać wiosną, czyli w okresie przedwegetacyjnym, po wschodzie rośliny. Latem sprawdzą się natomiast do dokarmiania dolistnego. Jesienią, w okresie powegetacyjnym sprawdzą się do stosowania doglebowo. Możesz zdecydować się na produkt, który przygotuje roślinność do spoczynku zimowego.

Chemia do ogrodu ma mnóstwo zastosowań. Wybieraj spośród preparatów, które sprawią, że Twój trawnik będzie intensywnie zielony i gęsty. Dzięki temu murawa stanie się dekoracją posesji oraz tłem dla wielobarwnych roślin. Oferujemy nawozy do ogrodu, które sprawdzą się doskonale, jeśli masz w ogrodzie warzywnik.

Chemia do ogrodu – poznaj jej zalety

Dostępna w naszym asortymencie chemia do ogrodu charakteryzuje się skutecznym działaniem. Składy preparatów są przemyślane, dzięki czemu rośliny są dobrze odżywione.

Chemia ogrodowa jest bezpieczna w stosowaniu – zarówno dla roślin, jak i dla Ciebie. Dostępne są produkty, które nie stwarzają zagrożenia dla środowiska naturalnego. Są też bezpieczne dla zwierząt. Oferujemy preparaty zawierające naturalne składniki. Produkty są wykonane między innymi na bazie biohumusu i torfu.

Preparaty charakteryzują się wielotorowym działaniem. Możesz zdecydować się na specjalny jesienno-zimowy nawóz, który jest przeznaczony do zasilania roślin porastających rabaty. Sprawdzi się też na działkach. Produkt możesz wykorzystać do roślin doniczkowych. Preparat przeznaczony na jesienno-zimowy okres uodparnia na choroby. Poza tym sprawia, że rośliny dłużej i lepiej kwitną.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty, których zastosowanie jest różnorodne. Preparaty sprawdzą się na niewielkiej uprawie działkowej, ale też w sadach. Mogą być wykorzystane również do warzyw rosnących pod osłonami.

Oferujemy nawozy ogrodowe, które charakteryzują się łatwością stosowania. Przed użyciem koniecznie zapoznaj się ze wskazówkami producenta. Dzięki temu wykorzystasz preparat w sposób bezpieczny dla swojego zdrowia oraz dla roślin, a przy tym skuteczny. Produkty, na przykład komposter, są przeznaczone do rozcieńczania wodą. Dostępne są również preparaty w formie granulatu – należy go rozsypać w odpowiedniej ilości, a następnie przegrabić z wierzchnią warstwą gleby.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu chemii do ogrodu

Chemia ogrodowa jest przeznaczona do różnych roślin i stosowania w różnych okresach roku. Nie brakuje preparatów, które posłużą do nawożenia jesienią. Przygotowują one też podłoże pod przyszłoroczne zasiewy i nasadzenia.

Oferujemy produkty, które są przeznaczone do nawożenia trawy. Dzięki nim murawa będzie wyróżniać się doskonałą kondycją, a darń będzie zwarta. Produkty do traw sprawiają, że struktura gleby ulega poprawie. Dzięki preparatowi składniki pokarmowe dłużej pozostają w glebie, więc są lepiej wykorzystywane. Nawóz, który użyźnia glebę, skutecznie zastępuje obornik.

Wśród preparatów znajdziesz również takie, które są przeznaczone do kompostowania. Dzięki produktowi, który zawiera biohumus, dochodzi do przyspieszenia procesu fermentacji i rozkładu substancji organicznych.

W naszym asortymencie znajdziesz również preparaty, które zostały stworzone z myślą o ratowaniu roślin. W ich składzie są wyselekcjonowane oborniki, uszlachetnione dodatkowo przez dżdżownice kalifornijskie. Preparat pozytywnie wpłynie na kondycję, wzrost i zdrowie roślin. Produkt do ratowania sprawdzi się do roślinności uprawianej zarówno na balkonie, jak i rabacie. Taki nawóz do kwiatów ogrodowych i doniczkowych uaktywnia składniki pokarmowe podłoża.

Jeśli chcesz zadbać o piękny wygląd ogrodu, rozpocznij od właściwej pielęgnacji trawnika, czyli wizytówki posesji. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci go założyć. Trawa występuje między innymi w uniwersalnej wersji. Produkt składa się z mieszanki wysokiej jakości traw, które intensywnie zadarniają działkę. Nasiona pozwolą Ci uzyskać murawę dostosowaną do polskich warunków klimatycznych.

Oferujemy też trawy o specjalnym przeznaczeniu, na przykład sportową. Dzięki produktowi założysz trawnik, który będzie odporny na deptanie, a w razie mechanicznych uszkodzeń szybko się zregeneruje. Mieszanki sportowe idealnie sprawdzą się na boiskach. Jeśli masz już trawnik, ale nie wygląda on najlepiej, pomocny będzie produkt do regeneracji. Dzięki trawie renowacyjnej murawa szybko odzyska estetyczny wygląd. Produkt sprawdzi się między innymi po suszy.